Namioty imprezowe – zastosowanie

22 lipca 2019

Nie ma nic bardziej zachęcającego do uczestnictwa w przyjęciu zorganizowanym na świeżym powietrzu niż wykorzystanie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli rozkoszować się tańcami lub pysznym jedzeniem bez obaw, że silny wiatr rozrzuci papierową zastawę lub zmoczy ich deszcz.

Gdzie możemy wykorzystać namioty imprezowe?

Na imprezy nie udajemy się wyłącznie do sal – doceniamy możliwość biesiadowania pod chmurką. Popyt na namioty imprezowe zwiększa się z każdym rokiem: wykorzystuje się je na uroczystościach weselnych, bankietach, podczas eventów firmowych. Namioty imprezowe sprawdzą się zarówno podczas hucznego przyjęcia na 100 osób, jak i kameralnego bankietu urodzinowego. Dzięki możliwości dobrania rozmiaru i kształtu, namiot na imprezy jest zawsze strzałem w dziesiątkę.

Komu przydadzą się namioty na imprezy?

Namioty imprezowe przydadzą się przede wszystkim osobom, które planują przyjęcie w plenerze: narzeczonym chcącym zorganizować niezpomniane przyjęcie ślubne, dyrektorom firm przygotowującym zabawę integracyjną, a także na przykład właścicielom agencji eventowych, którzy dbają o niezliczone imprezy zamawiane przez klientów. Namiot imprezowy to podstawowy element letniej zabawy!

Atuty namiotów imprezowych

Wytrzymałość poszycia, solidna stalowa konstrukcja, system air control zabezpieczający przed skraplaniem się wody – oto podstawowe cechy, którymi powinny odznaczać się namioty imprezowe wysokiej jakości. Sprzedaż takich namiotów odbywa się najczęściej poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny, a na stronie internetowej producenta bądź dystrybutora mamy podane dostępne wymiary i rodzaje namiotów. Szerokość namiotu wynosi od 3 do nawet 8 metrów, a długość – od 4 do nawet 25 metrów. Mamy do wyboru również maskownice w kilku kolorach.