Maty przemysłowe – higiena i bezpieczeństwo miejsca pracy

5 sierpnia 2019

Sprawdź, gdzie kupić maty dezynfekcyjne

Maty podłogowe mają mnóstwo zastosowań i są wykorzystywane w przemyśle, gastronomii, służbie zdrowia i pozostałych sektorach rynku. Jesteś zainteresowany ergonomicznymi i funkcjonalnymi wycieraczkami przemysłowymi? Dowiedz się, gdzie się je stosuje.

Mata dezynfekcyjna przejazdowa – zastosowanie?

Maty dezynfekcyjne stosowane są w wielu branżach – w myjniach, warsztatach samochodowych, na stacjach benzynowych, przy stanowiskach obróbki metali, lokalach gastronomicznych, w zakładach przetwórstwa spożywczego, kuchniach, w szpitalach specjalistycznych, stanowiskach obróbki żywności, narzędziowniach, przy hodowli trzody chlewnej, czyli wszędzie tam, gdzie niezbędne jest utrzymanie czystości. Maty dezynfekcyjne zapobiegają rozprzestrzenianiu się niebezpiecznych drobnoustrojów chorobotwórczych – grzybów, wirusów i bakterii, a także minimalizują zagrożenie roznoszenia się pyłu czy opiłków. W sklepach dostępne są również maty olejochłonne, które znakomicie sprawdzają się w fabrykach i innych obiektach, w których możliwe jest ryzyko przenoszenia się na obuwiu rozmaitych smarów. Maty te wchłaniają bowiem ciecze oleiste.

Maty przemysłowe – popraw bezpieczeństwo i ergonomię pracy

Maty dezynfekcyjne przejazdowe mają właściwości amortyzujące i antypoślizgowe, dzięki czemu podnosi się bezpieczeństwo i komfort pracowników oraz pozostałych ludzi przebywających wewnątrz budynków. Wybrane maty przemysłowe są powleczone warstwą wzbogaconą korundem, co korzystnie wpływa na ich antypoślizgowe właściwości. Ponadto profile najazdowe mat przemysłowych zabezpieczają przed przypadkowym potknięciem się.

Lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

You May Also Like