Marzysz o pociągającym spojrzeniu? Używaj sztucznych rzęs

16 lutego 2021

Chcesz nabyć sztuczne rzęsy? Sprawdź houseofbeauty.com.pl.

Długie i gęste rzęsy to najlepsza wizytówka każdej kobiety. W dzisiejszych czasach także panie, których los nie obdarzył ciemną oprawą oczu, mogą onieśmielać rozbrajającym spojrzeniem – rozwiązaniem są przedłużane rzęsy. Z jakich materiałów są one produkowane i czy cechują wytrzymałością?

Przedłużane rzęsy – naturalne i syntetyczne

Sztuczne rzęsy to pewny i szybki sposób na doskonałe zaakcentowanie makijażu. Chcesz kupić najwyższej jakości przedłużane rzęsy, które zapewnią trwałe i zapierające dech efekty? Najlepszym rozwiązaniem są rzęsy na pasku lub w formie kępek. W pierwszym przypadku wystarczy nalepić cały pasek do powieki górnej zaraz nad linią naturalnych rzęs – skutek jest momentalny. Sztuczne rzęsy w kępkach pomagają z kolei perfekcyjnie zagęścić włoski, jednak można je zastosować wyłącznie na zewnętrznych częściach oczu. Obecne w sprzedaży warianty rzęs są produkowane z najwyższej jakości tworzyw syntetycznych, przykładowo z poliestru, ale również z naturalnych materiałów, takich jak włosie pozyskane z norek, jedwab albo sterylizowane ludzkie włosy. Ostatnio popularność zyskują też rzęsy wegańskie.

Sztuczne rzęsy – nie zapomnij o akcesoriach

Przedłużane muszą być lekkie, by nie przeciążać oka i zapewniać maksymalny najwyższy komfort, a zarazem bezproblemowe aplikacji i bardzo wytrzymałe. Na rynku dostępne są zarówno jednorazowe rzęsy, jak i warianty kilkukrotnego użytku wspaniale sprawdzające się na wytwornych randkach. Masz już sztuczne rzęsy? Nie zapomnij, że do ich aplikacji konieczne są specjalne przybory – hipoalergiczny klej nie wywołujący podrażnień powiek, a także pęseta. Po zdjęciu sztucznych rzęs, warto również nałożyć na powieki odpowiednią odżywkę wzmacniającą naturalne rzęsy.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]

You May Also Like