Lavazza A Modo Mio – czy można kupić zamienniki tych kapsułek?

17 października 2022

Kapsułki A Modo Mio znajdziesz na https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-lavazza-a-modo-mio/.

Podmiotów przetwarzających kawę jest ogromna ilość, jakkolwiek Lavazza wciąż plasuje się w czołówce tych cieszących się uznaniem. Nieliczne osoby wiedzą, że historia marki Lavazza rozpoczęła pod koniec XIX stulecia w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za ekwiwalent około 20$ kupił mały sklep, w którym przetwarzano ziarna kawowca oraz wyrabiano ich oryginalne kompozycje. Podbiły one ekspresowo serca mieszkańców Turynu. Sto lat później firma Lavazza nadal zachwyca aromatem swoich mieszanek, określając normy również w obszarze kapsułek z kawą.

Zamienniki kapsułek A Modo Mio – bardzo dobra jakość i głęboki aromat

Jednymi z najpopularniejszych aktualnie ekspresów na kapsułki z kawą są te z serii Lavazza A Modo Mio. Wykorzystywane są one zarówno w wielkich biurach, jak w naszych domach. Z ich pomocą sporządzenie apetycznej, aromatycznej kawy zajmuje wręcz paręnaście sekund. Posiadacze ekspresów Lavazza nie muszą aczkolwiek używać wyłącznie z kapsułek wytwarzanych przez tę firmę. Dziś w sklepach spotkać można wiele zamienników kapsułek z kawą w systemie Lavazza A Modo Mio. Nierzadko kosztują one mniej, ale tak samo charakteryzuje je głęboki aromat.

Kto sprzedaje zamienniki kaw w kapsułkach Lavazza A Modo Mio?

Bardzo dużo zamienników kapsułek Lavazza A Modo Mio odkryjemy w asortymencie Italian Coffee, firmy która również wywodzi się z Włoch i zajmuje się produkcją kaw w kapsułkach do wielu modnych urządzeń tego rodzaju. Oferuje ona zarówno kawy będące mieszanką arabiki z robustą (Avarizia Delicato czy Padova Cremoso), aromatyczną kompozycją samej arabiki (Venezia), ale także napoje o smaku tradycyjnego włoskiego likieru (Sambuca), kawy z mlekiem (Cortado Macchiato) oraz kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng).

Lokalizacja:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]

You May Also Like