Które części Peugeota zużywają się najczęściej?

4 września 2019

Marka Peugeot jest doskonale rozpoznawalna przez rodzimych kierowców. Do często spotykanych na drogach w Polsce modeli z francuskiej stajni zaliczyć należy zwłaszcza modele 307, 607 oraz 508, jak również użytkowe samochody jak np. Partner, Bipper czy Boxer. Rzecz jasna gama aut Peugeot dostępnych w salonach jest dużo szersza i obejmuje kilkadziesiąt wersji z wielu minionych roczników. Auta znad Sekwany są doceniane między innymi za dobrze zorganizowaną bazę serwisową, przystępne ceny i bogate wyposażenie. Znaczny wpływ na popularność tej marki ma także bardzo dobra dostępność oryginalnych części zamiennych i dedykowanych akcesoriów.

Oryginalne części Peugeot – które często się eksploatują?

Auta tej francuskiej marki, pomimo względnie sporej wytrzymałości, również z czasem ulegają awariom. Często wymieniane części Peugeota to skrzynia biegów (dosyć rozpowszechniona uciążliwość wynikająca ze zużycia to problemy z przełączeniem się na bieg wsteczny), hamulce oraz podzespoły zawieszenia. Wielu kierowców przychodzi do warsztatu także z problemem dotyczącym mechanizmu kierownicy (zwłaszcza z tzw. maglownicą). Do tego trzeba wspomnieć też o regularnym zużywaniu się takich elementów jak tarcze hamulcowe, wycieraczki, czujniki czy żarówki

Jak ekspresowo i łatwo kupić części zamienne do Peugeota?

Żeby mieć pełną pewność, że prace serwisowe przyniosą czekane rezultaty, powinno się zamawiać certyfikowane , oryginalne części, które są zalecane przez Peugeot. Najlepiej uczynimy zaopatrując się z nie w sklepie z doświadczeniem w handlu częściami do francuskich aut – mamy tym samym gwarancję ich najwyższej jakości i kompletnej kompatybilności z naszym pojazdem. Zakupy części Peugeot bez problemu możemy zrobić w sklepie online.

Lokalizacja:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]

You May Also Like