Gdzie kupić oryginalne części do Renault?

26 czerwca 2019

Samochody Renault wciąż są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci cenią rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 r. nasi rodacy nabyli ponad pięć tysięcy modeli Scenic oraz aż 3500 pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Sporym popytem cieszyło się też Renault Clio – w omawianym roku zakupiono prawie 2,8 tyś sztuk tego modelu.

Części zamienne Renault – które najczęściej się psują?

Kupiłeś wymarzony auto i pragniesz jak najlepiej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do różnych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w stosownie zaopatrzonych sklepach www. Można w nich znaleźć elementy nadwozia, silnika, podwozia i układu chłodzenia, jak i wiele innych. Z opinii klientów wynika, iż często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu uskarżają się właściciele Clio. Kłopoty podobnej natury mają osoby, które kupiły Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku awarii ulega również ochrona antykorozyjna.

Zamów części Renault

Systematyczne inspekcje techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja długiego użytkowania auta tej francuskiej marki. Dostępne w sprzedaży części są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, które chcą samodzielnie wymienić niesprawne podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów.

Lokalizacja:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]

You May Also Like