Drzwi drewniane na wymiar – urządzaj mieszkanie po swojemu

26 grudnia 2019

Potrzebujesz drzwi wewnętrznych dwuskrzydłowych? Wejdź na http://tinyurl.com/y6tk7rqz

Drzwi drewniane to wciąż idealne rozwiązanie, stosowane zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i mieszkaniach zaaranżowanych w klasycznym stylu. Jakie są atuty drzwi drewnianych? Przedstawiamy najważniejsze parametry i możliwości wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi drewniane mogą przetrwać kilkadziesiąt lat

Drewno to naturalny materiał, który właściwie pielęgnowany zachowa się w bardzo dobrym stanie nawet dziesiątki lat, a zastosowany jako detal aranżacji pomieszczenia sprawia, że jest ono ciepłe i bardziej intymne. Dzisiejsza technologia umożliwia bardzo dobre łączenie właściwości drewna z potrzebami współczesnego konsumenta, co owocuje wykonaniem drzwi charakteryzujących się estetycznym wyglądem i znaczną ergonomicznością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane wyróżniają się małym stopniem rozszerzalności (czyli nie ulegają wykrzywieniu) i właściwą izolacją cieplną. Opcja pomalowania ich powierzchni jakimkolwiek kolorem, lakierem albo bejcą sprawia, że tego rodzaju drzwi zauważymy w wnętrzach wielorakiego typu – zarówno urządzonych w stylu industrial, jak i apartamentach zaprojektowanych we współczesnej, minimalistycznej stylistyce. Na rynku dostępne są drzwi drewniane wewnętrzne wykonane z mahoniu, dębu oraz sosny, zabezpieczone ekologicznymi lakierami wodnymi, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, wersje bez progu lub z progiem oraz krocie innych odmian, które zachwycają walorami estetycznymi i bardzo dobrze się prezentują przez długi czas.

Nowoczesne drzwi drewniane produkowane są również na wymiar

Zastanawiałeś się nad drzwiami drewnianymi na wymiar? Chcesz założyć w swoim pokoju albo sali konferencyjnej biura skrzydła drzwiowe o nietypowej budowie lub niestandardowych rozmiarach? A może fantazjujesz o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku rekomenduje się zaufać doświadczonym przedsiębiorstwom, które oferują bezpłatny pomiar, fachowe konsultacje, jak również możliwość zrealizowania projektu na indywidualne zlecenie. Firma Oknostol oferuje produkty wysokiej jakości, jednocześnie gwarantuje 5-letnią rękojmię na drzwi. Drzwi wewnętrzne drewniane można dostosować do najróżniejszych życzeń klienta i przykładowo wykończyć je szybami – m.in. szkłem ornamentowym, witrażowym lub piaskowanym, co zdecydowanie zwiększa ich walory estetyczne i użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane bywają także zaopatrzone w zamek w postaci wkładki, a drzwi do toalety – w system zamykania łazienkowego.

Lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

You May Also Like