Baniak na wino – praktyczny i estetyczny

15 sierpnia 2020

Chcesz kupić baniak na wino? Sprawdź superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116

Balon do wina to wspaniały prezent dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do składowania alkoholi własnej roboty. Jakie objętości posiada gąsior do wina? Do jakich celów można go jeszcze wykorzystać?

Gąsior do wina – niecodzienny upominek

Dostępny w sprzedaży gąsior do wina występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako nietypowy prezent dla bliskich – baniak do wina wypełniony domowej roboty alkoholem można podarować z okazji rocznicy ślubu, imienin, urodzin, jubileuszu czy zakończenia studiów. 2-litrowe pojemniki na wino to też wspaniała ozdoba stołu w trakcie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – osiemnastek, złotych godów, wesela i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najdrobniejszy detal baniak do wina doskonale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak do wina o 5-litrowej objętości świetnie sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej porcji napojów. Takie pojemniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Organizujesz wesele i chciałbyś uraczyć gości domowym winem lub słodką nalewką owocową? Dzięki gąsiorom na wino bez problemu przeniesiesz wyborne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych butelek. 5-litrowe baniaki na wino wyprodukowane są z grubego, wytrzymałego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

You May Also Like