Atuty rolet zaciemniających

27 września 2018

Dla kogo roleta dzień noc zaciemniająca albo roleta typu 100% zaciemnienia będzie najwłaściwszym wyborem? Czy zawsze warto wybrać pełne zaciemnienie do wnętrza? Zalet tychże produktów jest szeroki wachlarz, a kontrola ilości światła nie jest ich jedyną pozytywną cechą. W przypadku rolet wewnętrznych zaciemniających jest możliwe całkowite zaciemnienie, jednak w rolecie dzień noc już nie. Jaki rodzaj najlepiej zda egzamin w Twoim mieszkaniu? Mamy dla Ciebie podpowiedzi.

Zalety rolet 100% zaciemnienia i rolet dzień i noc

Totalna możliwość kontroli ilości promieni słonecznych wpuszczanych do wnętrza to największy plus rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model dzień noc, jak i 100% zaciemnienia dysponują szeregiem zbliżonych zalet i mocnych stron. Jedna z nich to dopuszczalność montażu rolet tego rodzaju zarówno na oknach drewnianych, jak i PCV. Skoro już piszemy o montażu – jest on niepodziewanie łatwy, całkowicie bezinwazyjny, nie wymaga użycia gwoździ i śrub ani wiercenia. Każdy da sobie radę z samodzielnym montażem rolety 100% zaciemnienia lub dzień noc.
Wiele kolorów do wyboru sprawia, że produkty te będą pasować do każdego pomieszczenia. Rolety dzień noc dostępne są też w wariancie zebra – są one złożone z siatki pasków materiałów w jednej lub kilku barwach. Takie rolety mogą służyć za element ozdabiający mieszkanie.

Rolety wewnętrzne zaciemniające w Krakowie, Warszawie i innych miastach Polski

Rolety zaciemniające są produkowane przez wiele wiodących marek i producentów. W czasie zakupów rekomendujemy wybór rodzimej firmy – producenta rolet wewnętrznych zaciemniających. Kraków, Trójmiasto lub Warszawa to liderzy, jeśli chodzi o produkcję i dystrybucję takiego asortymentu. Na specjalne życzenie klienta istnieje również opcja spersonalizowania produktu. Rolety zaciemniające na wymiar to produkt do okien nie posiadających standardowych rozmiarów.

You May Also Like