Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

12 stycznia 2019

W tym miejscu zamówisz słoiki z kranikiem

Od jakiegoś trwa nawrót mody na słoiki. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub robionych własnoręcznie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu trunków i deserów. Wielką popularnością cieszą się ponadto duże Słoje z kranikiem, które znajdują mnóstwo zastosowań. Do czego możemy je wykorzystać? Kiedy przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiej przyczyny przynajmniej jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słoik z kranem do napojów

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest fakt, że doskonale nadają się one do wytwarzania domowych napojów – np. nalewek i likierów. Słoje mają spore objętości (na ogół są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie całkiem dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, zaś dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotowy likier do butelek, szybko i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby korzystania wężyków i filtrów.

Słoje z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem świetnie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To powoduje, że często jest on wykorzystywany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranem znakomicie sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do serwowania oranżad, kompotów, lemoniad oraz soków, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina lub drinków. Jego plusem jest również to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając przejrzysty napój.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

You May Also Like