Akcesoria motocyklowe – funkcjonalne i poprawiające wygląd jednośladu

18 maja 2021

Chcesz kupić akcesoria motocyklowe w Krakowie? Zobacz tu.

Jazda na na motorze to przyjemność sama w sobie. Są sposoby na to, żeby podróż jednośladem zapewniała jeszcze więcej zabawy, a w tym samym czasie była wygodniejsza i bezpieczna bezpieczne i wygodniejsze. Pomogą w tym stosowne akcesoria, w które każdy kierowca powinien wyposażyć swoją maszynę. Wybór takich akcesoriów motocyklowych jest ogromny i znajdą się tu produkty, w których najważniejsza jest funkcjonalność, jak i dodatki, które wpływają na estetykę motocykla. Opisujemy te najciekawsze i wyjątkowo użyteczne.

Akcesoria motocyklowe, które ochronią kierowcę przed mocnym pędem powietrza

Im szybciej jedziemy, tym bardziej natężony i silniejszy strumień powietrza jest kierowany w stronę twarzy motocyklisty. Łączy się to licznymi niedogodnościami. Silny wiatr powoduje, iż szybciej czujemy mróz. Powietrze o dużej prędkości podnosi również poziom hałasu docierający do motocyklisty oraz sprawia, że na szybce kasku roztrzaskują się insekty, co niebezpiecznie redukuje widoczność. Takim sytuacjom można jednak zapobiec instalując owiewkę, która przekieruje nurt powietrza w górę.

Przydatne akcesoria motocyklowe – dodatkowy uchwyt dla pasażera i tank pady

Dodatkowy uchwyt dla pasażera

Motocykliści często oferujący innym podwózkę powinni zadbać o ich wygodę i bezpieczeństwo. W tym przypadku nieodzowny okaże się odpowiedni uchwyt dla pasażera, który zagwarantuje mu lepszą równowagę.

Tank pady oraz crash pady

Podróż motocyklem niestety jest nierozłącznie związana z niebezpieczeństwo upadku. Odpowiedzialny oraz spokojny styl prowadzenia jednośladu znacznie zmniejsza to ryzyko, jednak go całkiem nie usuwa. Poza ochroną samego prowadzącego, wypada zadbać również o zabezpieczenie pojazdu. W tym pomogą tank pady oraz crash pady, innymi słowy nieduże elementy, montowane na wielu częściach jednośladu (m.in. na zbiorniku paliwa bądź na osi wahacza). Pochłaniają one większą część energii w czasie upadku i zapobiegają potencjalnym zarysowaniom powierzchni lakieru.

Lokalizacja:
Legato Motocykle
ul. Mogilska 97
31-545 Kraków

Mob.: +48 697-948-899, +48 697-948-666
E-mail: [email protected]

You May Also Like