SEO

16 stycznia 2019

Poszerz swoje wiadomości o SEO

SEO – wstęp do pracy pozycjonera

SEO – akronim pochodzi od angielskich słów Search Engine Optimization, co w dosłownym tłumaczeniu oznacza optymalizację stron internetowych pod kątem wyszukiwarek internetowych.

Optymalizacja, a SEO

Optymalizacja wskazanej strony ma sprawić, by stała się ona łatwo dostępna dla robotów oraz internautów. W trakcie optymalizowania witrnyny szczególną uwagę zwraca się na zoptymalizowanie kodu, zarówno HTML, jak i pozostałych np. Kaskadowych Arkuszy Stylów, jak i treści oraz grafik.

SEO i roboty wyszukiwarek

By osiągnąć jak najlepsze efekty, warto poznać robotów wyszukiwarek. Roboty Przemierzają Internet, indeksując oraz katalogując strony, a następnie umieszczają informacje w specjalnych bazach.

Linkowanie wewnętrzne na stronie www, a SEO

Odpowiednie linkowanie wewnętrzne jest gwarancją sprawnego poruszania się po stronie, zarówno dla użytkowników, jak i robotów wyszukiwarek.

SEO – white i black hat

Istnieje podział na tzw. Black Hat SEO i White Hat SEO. Black hat odnosi się technik nielegalnch z punktu widzenia Google. White hat SEO jest natomiast jego przeciwieństwem i właśnie na nim powinna opierać się praca pozycjonera z prawdziwego zdarzenia.

Lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]

You May Also Like