Graficzny projekt gazety korporacyjnej

29 czerwca 2022

Odszukaj specjalistów, którzy wykonają biuletyn firmowy.

Firmowy biuletyn to bardzo dobry sposób motywowania podwładnych, ale też rodzaj reklamy. Zastanówmy się zatem, jakie artykuły warto umieścić w takiej gazetce i dlaczego warto się na to zdecydować.

Projekt gazety – gazeta korporacyjna

Firmowy biuletyn może pełnić dwie role. Najważniejszą jest komunikacja wewnętrzna – pisanie o sukcesach, pochwalenie się dobrymi wynikami, wywiady z wyróżniającymi się pracownikami. Tego rodzaju biuletyny mają kluczowy wpływ na działanie całej firmy, bowiem świetnie dopingują załogę. Dzięki temu podwładni są bardziej skłonni do współpracy ze sobą, czują więź z zespołem, a ich rutynowe powinności dają im więcej satysfakcji. Statystyki dowodzą, że gazeta korporacyjna sprawia, że pracownicy czują się bardziej odpowiedzialni za wytwarzane artykuły, poprawie ulega też atmosfera w firmie. Dużym plusem jest także redukowanie szumów komunikacyjnych pomiędzy pracownikami, które bywają częstą przyczyną konfliktów w wielu firmach. Korporacyjny biuletyn gwarantuje także stuprocentową transparentność planów korporacji.

Projekt gazety – wspieraj działania z zakresu public relations

Oczywiście gazeta firmowa to również niezastąpiona forma marketingowa. Gazetka trafia do czytelników takich jak: klienci, prasa, potencjalni inwestorzy, przyszli pracownicy. Firmowy biuletyn dzięki temu rozpowszechnia działania naszego przedsiębiorstwa, podnosi zyski oraz stanowi część profesjonalnego public relations. Planując założenie gazety korporacyjnej musimy w pierwszej kolejności zaangażować redaktorów oraz zaprojektować szatę graficzną. Można w tym zakresie skorzystać z usług fachowców (tj. grafików projektowych), którzy wymyślą projekt gazety, zaplanują format i zajmą się wydaniem. Dzięki temu gazeta korporacyjna na pewno spełni swoje zadanie.

Lokalizacja:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]

You May Also Like