Kurs rysunku – czy warto w nim uczestniczyć?

26 listopada 2023

Tu poznasz pełną ofertę kursu rysunku.

Uwielbiasz rysować i chcesz nabyć nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i Twoim marzeniem jest zdać egzamin na Wydział Architektury na ASP? Zgłoś się na wszechstronny kurs rysunku, który pozwoli Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse na studia na wymarzonej uczelni w kraju, a nawet za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują najlepsze rezultaty oraz przyjazną atmosferę nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej w każdy dzień, a także konsultacji online.

Wakacyjny kurs rysunku – dla kogo?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał z myślą o entuzjastach pragnących dostać się na artystyczne kierunki studiów, takie jak grafika czy malarstwo. Z kursów tego typu korzystają też osoby zainteresowane digital designem, projektowaniem wnętrz czy wzornictwem przemysłowym. Świetną propozycją na spędzenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to także kurs rysunku architektonicznego, rysunek dla młodzieży 13-16, kurs przygotowujący na ASP oraz digital painting. Każdy znajdzie warsztaty dopasowane do własnych potrzeb.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – dlaczego warto się zapisać?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może chcesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga kształtować kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co na pewno zaowocuje w przyszłości. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a doświadczeni nauczyciele nie tylko służą radą, ale też inspiracją. Zgłoś się na kurs rysunku!

Lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

You May Also Like