Kurs digital painting – opanuj techniki malarstwa cyfrowego

21 maja 2022

Tu znajdziesz szczegółowe wiadomości o digital paintingu.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która obecnie zyskuje coraz większą popularność i jest wszechstronnie używana między innymi w branży filmowej, reklamowej i sektorze gier komputerowych. Pragniesz rozwinąć się hobbystycznie albo zawodowo? Sprawdź ofertę kursu digital painting i poznaj techniki rysunku cyfrowegopomogą Ci tworzyć fantastyczne postaci, rozwijać koncept wymyślonych światów, jak również obrabiać grafikę w programach graficznych. Kurs obejmuje też kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – jak wygląda?

Kurs digital painting odbywa się w małych grupach, najwyżej 8-osobowych, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po 3 godziny zegarowe. Lekcje odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich czasie uczestnicy poznają działanie programów do grafiki, podstawy proporcji i anatomii człowieka oraz malarstwa, dowiadują się, jak używać warstw i masek, wykorzystywać światło oraz tworzą koncept postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting umożliwiają uzyskanie spektakularnych efektów. Kompetentni instruktorzy z ciekawym portfolio własnych prac na każdym kroku służą profesjonalną poradą, dokonują korekty i wspierają w tworzeniu najpiękniejszych rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych specjalistów

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób powyżej 15 roku życia. Jest przeznaczony zarówno dla amatorów, pragnących rozwijać posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i dla kandydatów na studia na Akademiach Sztuk Pięknych oraz osób chcących pracować w branżach związanych z reklamą, filmem, animacją i grami komputerowymi.

Lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

You May Also Like