Wyjątkowa biżuteria z koralem

12 marca 2022

Chcesz kupić biżuterię z koralem? Koniecznie odwiedź ten adres.

Biżuteria z koralem jest elegancka i posiada właściwości ochronne. Jego nazwa pochodzi od hebrajskiego słowa “gord” oznaczającego amulet. Kamień korala, nazywany kwiatem morza, to znak siły i bogactwa. Wiele osób twierdzi, iż biżuteria z koralem chroni przed złą energią i działa wyciszająco na pobudzony organizm. W mitologii, koral poświęcano bogini Wenus, chcąc wzbudzać wzajemne uczucie miłości. Dzieci z kolei, miał chronić przed złymi duchami i truciznami.

Biżuteria z koralem – gustowne uzupełnienie Twojego stroju

Zwykło się mawiać, że najpiękniejszą biżuterią kobiety jest jej uśmiech. Nie ulega jednak wątpliwości, że elegancka, odpowiednio dobrana biżuteria doskonale sprawdza się jako uzupełnienie stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem będąc delikatną i drobną, nadaje niekrzykliwego charakteru, dlatego też świetnie nadaje się do casualowych kreacji, ale też na ważne uroczystości. Koral spotykany jest barwach: białym, czerwonym oraz niebieskim.

Jak biżuteria z koralem może wpłynąć na nasze zdrowie?

Korzystnego działania biżuterii z koralem dopatruje się również na płaszczyźnie leczniczej. Koral rozgrzewa i ożywia organizm, pozytywnie oddziałując na układ krwionośny. Jego barwa blednie, podczas słabej kondycji organizmu – niedożywienia i niedokrwistości. Biżuteria z koralem zalecana jest przede wszystkim osobom młodym. Pomaga uregulować cykl menstruacyjny i pozytywnie oddziałuje na poprawę płodności. Osoby zestresowane i szybko wpadające w gniew, mogą liczyć na jego działanie hamujące. Uznaje się, iż nosząc biżuterię z koralem, można liczyć na spokojne życie , wolne od leków.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]