Srebrne kolczyki – bezpieczeństwo i ciekawy wygląd

1 sierpnia 2018

Dowiedz się więcej o kolczykach ze srebra

Srebro to najbardziej lubiany przez producentów kolczyków materiał. Nie może to rzecz jasna zaskakiwać, gdyż rzeczywiście posiada wiele zalet. Koszty jego zakupu są dużo niższe niż złota, a jest kruszcem szlachetnym, więc nie koroduje i latami nie traci swoich zalet. Srebrne kolczyki są też lubiane ze względu na komfort ich używania – znacznie ograniczają wszak niebezpieczeństwo pojawienia się zakażeń. Jako że są naprawdę atrakcyjnym rozwiązaniem dla szukających niestarzejącej się i wytrzymałej biżuterii, dobrze powiedzieć parę słów na temat tego, gdzie je kupować i jak troszczyć się o srebrne kolczyki.

Srebrne kolczyki – w sklepie online czy stacjonarnym?

Fantazja designerów srebrnych kolczyków nie zna granic. Wśród nich wszyscy znajdziemy propozycje dla siebie – tak zwolennicy tradycyjnych pomysłów, jak i panie, które lubią raczej oryginalne wzory. Przed kupnem konkretnych kolczyków dobrze zatem sprawdzić, co proponują nam różni producenci. Trafionym wyjściem z całą pewnością okaże się kupno w internecie – zwłaszcza, jeśli zamierzamy znaleźć oryginalne projekty srebrnych kolczyków.

Konserwacja srebrnych kolczyków

Pomimo różnych plusów, srebro ma pewne gorsze strony. Najważniejsze jest to, że srebrne kolczyki po paru latach czernieją. Możemy do tego nie dopuścić często myjąc je odpowiednimi preparatami oraz trzymając w bezpiecznych pojemnikach. Nigdy nie stosujmy jednak do ich pielęgnacji detergentów, gdyż są w stanie uszkodzić ich powierzchnię.

You May Also Like