Srebrna biżuteria – stylowa i bezpieczna

27 lutego 2020

Co powinno się wiedzieć o biżuteria srebrna sklep internetowy?

Jest z ludźmi od wieków i mimo pojawienia się różnych nowatorskich projektów, naprawdę mało się zmieniła. Biżuteria wciąż pełni tę samą funkcję – jest swoistą dekoracją ciała i umożliwia wyrażenie swojego charakteru. Nic więc dziwnego, że biżuterię równie chętnie zakładają kobiety i panowie, dzieci i dorośli, osoby z najróżniejszych klas społecznych. Niezależnie od tego, które projekty cenimy, prawie zawsze biżuteria jest produkowana z takich samych surowców – najczęściej ze srebra. Czemu jednak srebrna biżuteria bywa tak często kupowana? Jak dbać o srebrne przedmioty, żeby wytrzymały co najmniej pięć dziesięcioleci?

Plusy srebrnej biżuterii

Największym atutem srebrnej biżuterii okazuje się na pewno to, że jej używanie pozwala ustrzec się różnych dolegliwości. Srebro jest antybakteryjne, więc zakładanie srebrnej biżuterii bywa rekomendowane klientom, którzy niedawno przekłuły uszy. Nie wolno zapomnieć też o jego wyglądzie, który łączy się ze stosunkowo niewielkimi cenami.

Srebrna biżuteria – jak wydłużyć żywotność?

Srebro posłuży sporo lat, ale należy odpowiednio o nie zadbać. Co najważniejsze – nie nośmy srebrnej biżuterii, kiedy wykonujemy jakieś prace – łatwo ją porysować lub zmatowieć w zetknięciu ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria powinna też być czyszczona w wodzie ze spirytusem czy sokiem z cytryny. Trzeba przechowywać ją w pudełku z miękką tkaniną – unikniemy wówczas zarysowań.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

You May Also Like