Najpopularniejsze srebrne kolczyki

20 lipca 2018

Kup kolczyki srebrne

Jednymi z najchętniej kupowanych przez Polki dodatków są niewątpliwie srebrne kolczyki. Pasują na każdą sytuację – niezwykle huczną i w luźniejszym klimacie. Przekonajmy się dlaczego są tak często wybierane i w jakich salonach możemy je znaleźć.

Srebrne kolczyki – jaki wzór kupić

Srebrne kolczyki można znaleźć w przeróżnych kształtach. Najbardziej na czasie są urocze wkręty, które pasują na różne wydarzenia, są dyskretne, a jednocześnie szykowne. Równie często kupowane są wiszące kolczyki, które pięknie wysmuklają sylwetkę. Sprzedawane jako okraszone szlachetnymi kamieniami albo zupełnie gładkie. Błyskotki wyprodukowane ze srebra nie podrażniają skóry, co nierzadko występuje w przypadku biżuterii z plastiku. Kupując kolczyki popatrzmy na próbę oraz technologię ich wykonania – najbardziej gustowne wyprodukowano techniką matowienia.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze jak nowe

Srebrne kolczyki musimy dobrze pielęgnować i systematycznie usuwać śniedź, żeby długo wyglądały doskonale. Powinno się przecierać je często delikatną gąbeczką wyprodukowaną z miłego w dotyku materiału, stosować specjalne produkty pielęgnujące, a przeznaczone na ważne wydarzenia kolczyki trzymać w zamkniętych pudełkach. Nie sprawdzajmy natomiast domowych metod czyszczenia, typu pasta do zębów czy soda oczyszczona. Tego typu substancje mocno naruszają elastyczną strukturę srebra.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Największy wybór biżuterii znajdziemy niewątpliwie w sklepach internetowych, które proponują błyskawiczny dowóz do domu i przeróżne promocje. Poza tym zakupy w internecie to niezwykła wygoda, którą z całą pewnością docenią w szczególności zabiegane Polki.

You May Also Like