Kolczyki z cyrkoniami – najmodniejszy dodatek

7 listopada 2019

Zobacz, gdzie zamówić kolczyki z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami to stylowy podarunek dla wytwornej kobiety. Te przepiękne wyroby idealnie harmonizują się z kolczykami wykonanymi ze srebra. Zobaczmy zatem, jak dobierać biżuterię z cyrkoniami.

Nie masz pomysłu na prezent – kup kolczyki z cyrkoniami

Cyrkonie to syntetyczne imitacje naturalnych klejnotów, wykazujące niepowtarzalne parametry optyczne. Mienią się w słońcu szykownym lśnieniem, są profesjonalnie wyszlifowane oraz bezbarwne. Mogą znakomicie imitować szlachetne brylanty, wykorzystywane są zatem jako detal zdobniczy. Istnieją również kolorowe rodzaje cyrkonii – dzięki dodaniu odpowiednich komponentów można stworzyć poniższe odcienie: szafirowy, pomarańczowy, zielony, brązowy. Najczęściej wytwarza się kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako prezent z okazji rocznicy ślubu lub na Gwiazdkę.

Wytrzymałe i piękne kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym powszechnie stosuje się cyrkonie, najczęściej razem ze srebrem. Te piękne ozdoby są zahartowane i odporne na czynniki zewnętrzne, dlatego świetnie pasują do srebrnych sygnetów, tzw. nausznic oraz zawieszek. W jakich sklepach dostaniemy dodatki z cyrkoniami? Szeroki wybór oferują sklepy internetowe, gdzie możemy nabyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i pierścionki w różnych odmianach i atrakcyjnych cenach. Wystarczy kilka ruchów myszką i mamy wymarzoną i stylową biżuterię. Klientki często kupują proste kolczyki, chociaż popularne są także te obficie dekorowane.

You May Also Like