Jak nosić długie kolczyki?

28 stycznia 2021

Znajdź długie kolczyki.

Elegancka biżuteria znakomicie akcentuje prawdziwe piękno wszystkich kobiet i sprawdza się w przeróżnych sytuacjach – pasuje do pracy, na wielkie przyjęcia albo romantyczne rendez vous we dwoje. Jak dobrać długie kolczyki w zależności od typu urody?

Kolczyki długie – jak je dopasować?

Długie kolczyki pasują do różnych typów urody – mogą je nosić zarówno panie o owalnej twarzy, jak i te z wyraźnie zaakcentowanymi kośćmi policzkowymi. Wszystko zależy od rezultatu, jaki chcemy ostatecznie osiągnąć. Kolczyki o długości co najmniej dwa cm znakomicie wysmuklają szyję i wyszczuplają oblicze, a szczególne ku temu predyspozycje posiadają modele kolczyków o podłużnym i cienkim kształcie, przykładowo, w postaci liści czy rurek. Popularne są także wiszące kolczyki w kształcie delikatnych łańcuszków, które stanowią subtelny akcent, który nie dominuje stylizacji i wspaniale prezentują się na uszach. Dzięki stosownej biżuterii całe ciało sprawia wrażenie lżejszego i staje się optycznie smuklejsze. Długie kolczyki mogą także przybrać formę kół – takie wzory nie wydłużają szyi, ani nie podkreślają konturów twarzy, sprawdzą się zatem w przypadku pań, które dążą do uzyskania łagodniejszego wydźwięku stylizacji.

Kiedy wypada założyć długie kolczyki?

Kolczyki długie pasują zarówno na co dzień i na świąteczne okazje. Będą wspaniałym dopełnieniem szykownej sukienki, ubranej np. na studniówkę, wesele czy też Sylwestra. Wyraziste kolczyki srebrne z lazurowymi kamieniami podkreślą błękitną barwę oczu, a pozłacane pałeczki będą świetnie współgrać z innymi elementami biżuterii. Każdego dnia można z kolei zakładać długie kolczyki srebrne w formie listków – są niezobowiązujące i wspaniale uwydatniają charakter casualowych stylizacji. Na romantycznym spotkaniu najlepiej zaprezentują się tymczasem wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których olśniewający blask bez dwóch zdań urzeknie każdego. Wspaniałym pomysłem na biżuterię do pracy są długie kolczyki srebrne ze szlachetnymi perełkami – to atrybut ponadczasowej wytworności.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

You May Also Like