Bransoletki z koralikami

15 sierpnia 2019

Jeśli chcesz nabyć bransoletki z koralikami, koniecznie wejdź na www.bizutik.pl

Bransoletki z koralikami są tym rodzajem ozdób, które będą odpowiednie na wszystkie okazje. Mamy możliwość sami je zrobić w domu lub kupić w sklepie. Jednak pierwsze rozwiązanie sprawi, że nasze bransoletki staną się oryginalne.

Jak zrobić bransoletki z koralikami?

Najłatwiejszą techniką tworzenia bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa, za pomocą której wykonamy okrągłe bransoletki. Przy użyciu szydełka, igły i nici możemy stworzyć unikatową biżuterię.W jaki sposób własnoręcznie zrobić bransoletki z koralikami, możemy dowiedzieć się również w Sieci oglądając tutoriale.

Jak wykonać bransoletki z koralikami techniką Peyote?

Metodę Peyote stosujemy, jeśli pragniemy uzyskać płaską, falowaną biżuterię. Przy wykonaniu takiej bransoletki będziemy potrzebować: koralików, nici lub żyłki i igły. Musimy się uzbroić w cierpliwość, ze względu na to, że ten sposób należy do bardziej czasochłonnych niż wcześniej opisana metoda szydełkowa.

Bransoletki z koralikami – wzory

Dostępna jest ogromna ilość szablonów, jakimi możemy posiłkować się przy pracy nad naszą biżuterią. Dzięki technice, mamy możliwość używania komputerowych schematów, które znacznie upraszczają tworzenie autorskiej bransoletki. Dostępne są zarówno modele w jednym kolorze, jak i zawierające przejścia barw.Jeśli jednak nie mamy czasu ani umiejętności, możemy znaleźć dobrej jakości bransoletki w sklepach stacjonarnych i internetowych z akcesoriami.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

You May Also Like