Flobo – automatyczna obsługa należności

10 stycznia 2021

Kliknij tu jeśli jesteś zainteresowany automatyczną księgowością.

Prowadzący własne firmy nieprzerwanie szukają rozwiązań, które pomogą im w prosty sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a w tym samym czasie zredukować czas zarezerwowany na wykonywanie niektórych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie przelewów, ale także automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów – na czym to polega?

Automatyczne księgowanie faktur w aplikacji Flobo możliwe jest dzięki zintegrowaniu tego narzędzia z programem finansowo–księgowym i rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera dane o wystawionych fakturach, a potem monitoruje czy przyszły wpłaty od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, pozwala aplikacji na odróżnienie konkretnych płatników, bo każdy z nich posiada nadany własny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należności. Automatyczne księgowanie faktur zdejmuje z przedsiębiorcy mozolny obowiązek ręcznego księgowania płatności, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na realizację innych istotnych dla sukcesu firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej księgowości spełni oczekiwania nie tylko największych podmiotów, ale także i tych niewielkich, które każdego miesiąca obsługują zaledwie 100 faktur. Flobo posiada jeszcze jedną przydatną funkcję, wyjątkowo potrzebną tym przedsiębiorcom, którzy regularnie borykają się z migającymi się od zapłaty klientami – to moduł automatycznej windykacji należności.

Flobo – zobacz czy wdrożyć ją w twoim biznesie

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to wartościowe rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo proponuje kilka wariantów automatycznej obsługi należności, wśród których odnajdziesz tę, która idealnie zaspokoi Twoje wymagania. Ta aplikacja bez trudu księguje przelewy z tytułu abonamentów, toteż znakomicie sprawdzi się w szkołach językowych bądź prywatnych, innymi słowy wszędzie tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Z Flobo skorzystać mogą także hostele, hotele, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w ustalonych transzach. A co z podmiotami świadczącym przeróżne usługi? Jeśli firma za realizację usługi żąda wstępnej płatności, Flobo będzie kontrolować przelewy do klientów i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]

You May Also Like