Szukasz nowoczesnych pokryć dachowych? Sprawdź ofertę Regamet!

17 października 2022

Producent blachodachówki - sprawdź bezkonkurencyjną ofertę.

Montowane przez dziesiątki lat tradycyjne dachówki ceramiczne czy betonowe ponownie ustępują miejsca na rynku pokryciom dachowym wykonanym z blachy. Wiele atutów tych ostatnich przyczyniło się do tego, że są one najlepszym wyborem nie tylko dla finalnego odbiorcy, ale także dla deweloperów.

Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy – niewielkie obciążenie dla konstrukcji więźby dachowej

Blachodachówki królują na rynku pokryć dachowych z paru powodów. Po pierwsze ważą znacznie mniej niż dachówki ceramiczne, co przekłada się na mniejsze obciążenie konstrukcji więźby dachowej, ale także ułatwia transport oraz wyładunek tych modułów. Struktura profilu pokryć dachowych z blachy sprawia, że ich instalacja jest nie tylko prosta, ale i mniej czasochłonna w porównaniu do układania dachówek ceramicznych, które są nieduże, przez co ich równe ustawienie zajmuje zwykle o wiele więcej czasu. Kolejną ważną zaletą pokryć dachowych z blachy jest łatwość dopasowania ich do właściwie każdej, także niezmiernie skomplikowanej, struktury dachu, ponieważ blachodachówkę można bez przeszkód przyciąć na wymiar. Pokrycia dachowe z blachy rewelacyjnie się prezentują zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i doskonale komponuje się ze starszymi budynkami, zwłaszcza, iż mocno przypomina wyglądem dachówki ceramiczne. Blachodachówki wyróżnia także lepsza szczelność. Dodatkowo łatwo je czyścić. Na dobrą sprawę wystarczy do tego odpowiednio miękka szczoteczka i zmycie wodą, a w razie mocnych zabrudzeń jakiś preparat do czyszczenia pokryć powlekanych.

Gdzie zamówić blachodachówki wysokiej klasy?

Aby nabyć pokrycia dachowe wysokiej jakości nie musisz daleko się rozglądać. Na polskim rynku od trzech dziesięcioleci działa przedsiębiorstwo Regamet, w ofercie którego znajduje się obszerny wybór blachodachówek, paneli dachowych oraz blach trapezowych. Wyroby te można kupić w stacjonarnych sklepach tego producenta, rozproszonych na terenie 4 województw Polski południowo-wschodniej: świętokrzyskiego, lubelskiego, podkarpackiego oraz małopolskiego. REGAMET przede wszystkim pochwalić się produkty z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), charakteryzujące się podwyższoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, rdzewienie, a także powstawanie rys. Firma Regamet troszczy się wszechstronną obsługę klienta, stąd oprócz własnych produktów dostarcza także akcesoria dachowe (np. włazy dachowe czy obróbki blacharskie) oraz dachówki ceramiczne i betonowe innych najlepszych marek.

Lokalizacja:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08

You May Also Like