Projekty domów drewnianych z bali

3 lipca 2020

Więcej w temacie domy drewniane projekty na barteksitarski.pl

Polacy coraz częściej decydują się na budowanie domów z bali. Innowacyjna technologia sprawia, że tego typu domki nie tylko wyglądają bardzo gustownie, ale spełniają także inne kryteria. Czy w domach z bali można mieszkać przez cały rok? Jak wyszukać fachowca, który pomoże nam zbudować naturalny dom?

Projekty domów drewnianych – duże oszczędności

Nowoczesne domy drewniane pojawiają się w polskim krajobrazie. Duża ilość zalet sprawia, że Polacy coraz częściej decydują się na zaprojektowanie takich domów. Przede wszystkim są one tańsze niż domy z cegły. Ich struktura jest lekka, a to oznacza niższe koszty. Nowoczesne domy drewniane szybciej się buduje, gdyż są wyprodukowane z prefabrykatów. Nie musimy martwić się o prace związane z betonowaniem. Projektanci podkreślają, że budowa może trwać zaledwie kilkanaście tygodni, dlatego domy drewniane stają się coraz bardziej popularne. Łączą one w sobie zupełnie odmienne elementy. Z jednej strony urzekają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo tatrzańskie budynki. Jednak dzięki innowacyjnym elementom gwarantują komfort taki sam jak tradycyjne nieruchomości.

Projekty domów drewnianych – przyjazny mikroklimat

Domy drewniane nowoczesne to nieruchomości zrobione z naturalnych komponentów, co powoduje, że wewnątrz panuje przyjazny mikroklimat. Dzięki wykorzystaniu bali osoby zmagające się z alergiami odczuwają istotną poprawę stanu zdrowia. Nowoczesne domy drewniane wyróżniają się wspaniałym poziomem izolacji termicznej, nie trzeba ich jeszcze ocieplać. Dodatkowym plusem są cienkie ściany, co gwarantuje duży metraż budynku. Domy drewniane można konstruować także w zimie, bo wszystkie roboty wykonywane są na sucho. Kiedy postanawiamy zbudować nowoczesne domy z bali pamiętajmy, żeby zlecić całość prac doświadczonym ekipom.

Lokalizacja:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]

You May Also Like