Producent okien drewnianych gwarantuje najwyższą jakość

8 sierpnia 2018

Interesuje Cię oferta producenta stolarki drewnianej? Wejdź na www.oknostol.com.pl, aby uzyskać więcej informacji

Klasyczne okna drewniane są niezwykle szykowne i funkcjonalne. Sprawdzają się w przypadku każdego obiektu – od staroświeckich nieruchomości po minimalistyczne gmachy. W jaki sposób producent okien drewnianych wytwarza swoje wyroby i dlaczego są one tak modne w Polsce?

Producent okien drewnianych – tradycyjne tworzywa

Okna drewniane gwarantują wyjątkowo wysoką izolację cieplną, ponieważ tworzone są przy użyciu innowacyjnych metod. Producenci okien drewnianych świetnie je gruntują, a konserwowanie jest łatwe. Okna drewniane wyglądają bardzo estetycznie, mają błyszczącą powierzchnię, klasyczne klamki. Mogą być zrobione zarówno z drewna miejscowego – na przykład sosny, jak i typów egzotycznych (meranti). Klasyczne materiały w połączeniu z innowacyjnymi metodami sprawiają, że okna drewniane są tak popularne w naszym kraju.

Producent okien drewnianych – ramy możesz poddawać zabiegom konserwacyjnym

Producent okien drewnianych zazwyczaj proponuje system klejenia trójwarstwowego, zapewnia niskie straty ciepła oraz funkcjonalność. Prawdziwe drewno można samodzielnie odnawiać, dzięki czemu posłuży przez wiele lat. Oczywiście producent okien drewnianych tworzy także wytrzymałe schody, doskonałe do szlacheckich dworków lub współczesnych zabudowań. Drewno sprawdza się przy restaurowaniu wnętrz – to element nietoksyczny i całkowicie bezpieczny dla środowiska. Remontując wnętrze warto zatem zainwestować w szlachetne, odporne i piękne surowce drewniane.

Lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

You May Also Like