Podpory Peri – szalunki na najtrudniejsze warunki

24 stycznia 2023

Jeśli potrzebujesz podpory stropowej, powinieneś odwiedzić ten adres.

Podpory stropowe to rodzaj szalunków, bez których wzniesienie budynku byłoby niewykonalne. W jaki sposób są używane? Dlaczego warto wypożyczyć podpory szalunkowe?

Podpora stropowa – typy i jej przeznaczenie

Wśród szalunków odróżniamy deskowania do wykopów, ścienne oraz podpory stropowe. Ten ostatni wariant stosowany jest do podtrzymywania stropów – z pomocą tego tymczasowego elementu konstrukcyjnego możliwe jest pokrycie stropu cementem i odpowiednie jego uformowanie. Istotną funkcję pełnią też stoliki szalunkowe oraz drewniane dźwigary – niezastąpione w czasie wykonywania prac budowlanych. Podpory szalunkowe mogą być wyprodukowane ze stali ocynkowanej ogniowo lub malowanej i mają opcję ustawiania wysokości, co pozwala stosować je w różnych sytuacjach. Standardowo w sprzedaży można dostać podpory o zakresie od 160 do 300 cm bądź od 200 do 360 cm.

Podpory szalunkowe – wiodący producenci i możliwość wynajmu

Podpory stropowe cechują się znaczną wytrzymałością, są także proste w montażu, a możliwości użycia ich w budownictwie są ogromne. Wśród czołowych producentów wyróżniamy szalunki Altrad, podpory Peri, a także moduły produkowane przez firmy Olan, Pionart czy Hunnebeck. Na szczególną wzmiankę zasługują podpory Peri wyróżniające się prekursorskimi rozwiązaniami, przemyślaną strukturą oraz wysoką jakością. Podpory stropowe Peri są dostosowane do wykorzystywania nawet w najtrudniejszych warunkach. W dzisiejszych czasach mnóstwo firm budowlanych decyduje się na wypożyczenie systemów szalunkowych – atrakcyjne ceny powodują, że usługi te zyskują na popularności. Wynajęcie podpór stropowych to również oszczędność czasu.

Lokalizacja:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]

You May Also Like