Okna energooszczędne przed sezonem grzewczym

6 listopada 2018

Dowiedz się więcej o oknach energooszczędnych na www.oknostol.com.pl

Wytrzymałe okna energooszczędne to podstawa, o której nie można zapomnieć przy ocieplaniu nieruchomości. Najlepiej sprawdzają się okna drewniane, które u producentów odnajdziemy w wielu wersjach. W jaki sposób są zaprojektowane i co gwarantują?

Okna energooszczędne – znakomite atrybuty izolacji cieplnej

Drewniane okna wytwarzane są z ekologicznych surowców – np. dębu i meranti. Charakteryzują się świetnymi parametrami, dzięki czemu dorównują swoim odpowiednikom z tworzyw sztucznych. Remontując budynek przed jesienią, musimy zwrócić baczną uwagę na szczelność okien. Gwarantuje to nie tylko wygodne warunki wewnątrz mieszkania, ale również oszczędność węgla lub oleju opałowego. Czynnik izolacji termicznej musi być odpowiedni (tj. poniżej 0,8 W/m2), bo tylko w takim przypadku w domu zapanują komfortowe warunki. Rezultat ogrzewania nie wydostaje się z budynku, a przez nieszczelności nie przenika mróz z zewnątrz.

Okna energooszczędne – postaw na zespolone okna drewniane

Podejmując się ocieplenia budynku zwróćmy też uwagę na inny ważny element – wskaźnik wygłuszania hałasu. Postawmy na zespolone okna drewniane, jeśli chcemy uniknąć nieprzyjemnych dźwięków z ulicy. Niezwykle istotne są także dokładne systemy uszczelniające – zapobiegają przenikaniu chłodu i przedostawaniu się dźwięków. Warto więc wybrać drewniane okna energooszczędne, ponieważ nowoczesna technologia gwarantuje wyciszenie niechcianego gwaru i optymalny komfort cieplny w domu.

Lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

You May Also Like