Skrzynka telekomunikacyjna – rodzaje i zastosowanie

19 sierpnia 2020

Jeśli szukasz skrzynki telekomunikacyjnej, koniecznie wejdź na www.telmor.pl

Skrzynki teletechniczne muszą spełniać wiele oczekiwań i być niezwykle praktyczne. Na rynku wyróżniamy wiele ich modeli, których profil musi być dostosowany do różnych warunków. Jak dzielimy skrzynki teletechniczne i jak powinny być zbudowane?

Skrzynka telekomunikacyjna – ergonomiczna i dostosowana do każdych warunków

Skrzynka telekomunikacyjna musi być skonstruowana z wytrzymałego metalu i być wyposażona w stosowne otwory, które pełnią rolę wentylacyjną oraz przepuszczają sygnał Wi-Fi. W sprzedaży znajdziemy 2 zasadnicze rodzaje skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna zlokalizowana na powietrzu, która musi wyróżniać odpornością na ingerencje osób niepowołanych, a także wysoką temperaturę. Kolejna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której mieszczą się ważne przewody – tj. skrętki koncentryczne oraz niezbędne przyłącza sprzętów – routery, wejścia optyczne. Poszczególne urządzenia możemy zamontować na przykład na paski z rzepem lub specjalne taśmy instalacyjne.

Skrzynka telekomunikacyjna – zabezpiecz się przed wtargnięciem osób trzecich

Istotnym czynnikiem jest także ochrona przed dostaniem się do szafki osób trzecich. W tym celu stosuje się specjalistyczne zasuwy. Bezpieczeństwo jest szczególnie ważne ze względu na dzieci. Pamiętajmy również o uporządkowaniu przewodów – w tym celu służą specjalne komory. W sprzedaży znajdziemy wiele typów szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, dzięki czemu błyskawicznie dostosujemy je do swoich potrzeb.

Lokalizacja:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]

You May Also Like