Silniki elektryczne DC, motoreduktory i przekładnie od światowych producentów

20 kwietnia 2021

Ciekawi Cię oferta producenta silników elektrycznych? Zajrzyj na ultrarobotics.pl, żeby zdobyć więcej informacji.

Coraz powszechniejsze zastosowanie robotyki w rozmaitych dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych, narzuca poszukiwanie odpowiednich rozwiązań z obszaru sterowania i układów napędowych. Rodzima firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując między innymi precyzyjne układy napędowe i sterowniki serwo od uznanych światowych producentów.

Silniki elektryczne, motoreduktory i przekładnie od renomowanych producentów

Działająca od przeszło 15 lat na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem silników elektrycznych DC, przekładni falowych i planetarnych, jak również motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych) wytwarzanych z najwyższej klasy materiałów przez renomowanych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, wytwarzającej precyzyjne niewielkie serwonapędy szczycące się ogromną niezawodnością i żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie stosuje się m.in. w produkcji obrabiarek, sprzętu medycznego czy robotów przemysłowych, a przez wzgląd na możliwość ich użytkowania w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w kriogenice, lotnictwie i kosmonautyce.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, słynącej z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością oraz wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, a ich wydajność oscyluje na pułapie 99% także przy niewielkich gabarytach. Natomiast serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD znakomicie pracują w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy ekspozycji na silne wibracje i wstrząsy mechaniczne, szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, jak również przy wysokiej wilgotności (nawet do 90%).

Polska spółka Ultra Robotics dostarcza również produkty Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp oraz Bodine Electric Company.

Lokalizacja:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]

You May Also Like