Polscy Autorzy

Daję każdemu polskiemu autorowi kredyt zaufania - w większości przypadków się nie zawodzę. Z tego miejsca zachęcam do kontaktu ze mną: chętnie podejmuję współpracę z polskimi autorami. Jeżeli chciałabyś/chciałbyś bym zrecenzowała Twoją pozycję, objęła ją patronatem, bądź napisała rekomendację, to zapraszam z szeroko otwartymi ramionami. Jeżeli gatunek czy treść wpasuje się w moje zainteresowania, to chętnie wspólnymi siłami pomyślimy nad akcją promocyjną.

Współpraca

Bądźmy ludźmi i nie oczekujmy od siebie, że przeczytam daną pozycję w jeden dzień. Szanuję swój własny czas, jednak staram się czytać książki jak najszybciej. Stąd też daną pozycję przeczytam i zrecenzuję do ok. 3 tygodni.
Jeżeli do recenzji otrzymam książkę, której nie zamawiałam, bądź otrzymałam ją poprzez zrządzenie losu, czy jest dodatkiem, to tak ją traktuję. Na pewno takie pozycje przeczytam, ale nie będą one moim priorytetem.
Współpraca z danym wydawnictwem, nie wpływa na moją opinię. Jeżeli książka nie spodobała mi się, to nie będę się silić na pisanie recenzji pozytywnej.

Jeżeli jesteś chętny/a skontaktować się ze mną, to zapraszam do kontaktu e-mailowego: kontakt@ujrzecslowa.pl.

Logo dla zainteresowanych:


Moje recenzje można znaleźć tu:

Autorzy, którzy mi zaufali: