Patrzeć nie znaczy widzieć

A czy Ty potrafisz ujrzeć słowa?
Znajdź mnie

Papierowy książkoholik atakuje! #12Autor:  Adriana Bączkiewicz     17:25:00    Etykiety: 

To już ostatnie zdobycze w tym roku, aż się dziwię, że to wszystko tak szybko przeleciało. W moim życiu prywatnym jest tyle zmian, że głowa mała tak naprawdę. Mam nadzieję, że może gdzieś za 2 miesiące powrócę z nowymi siłami blogowymi, znaczy te siły cały czas są, ale niestety są inne sprawy, które "zabierają" mi czas, ale na czytanie (chociaż po wielkich trudach) zawsze się znajdzie czas ;)

Sutherland Krystal - Chemia naszych serc [Dolnośląskie] Ta książka jest inna niż wszystkie, podchodzi do spraw miłosnych nastolatków z całkowicie innej strony.
Smith Amber - Co mnie zmieniło na zawsze [Feeria Young] Chociaż obawiałam się tej pozycji, to naprawdę była świetnie skonstruowana, końcówka odrobinę kulała, ale i tak warto dać jej szansę.
Sanderson Brandon - Elentris [Mag] Owoc nowej współpracy, o którą zabiegałam od dawna i mój kochany Sanderson. Recenzja pojawi się na dniach :)
Sanderson Brandon - Rozjemca [Mag] jw.
Crouch Blake - Mroczna materia [Zysk i S-ka] Bo Crouchu można się spodziewać tylko niespodziewanego, naprawdę przemyślana pozycja, dająca do myślenia i ta cudna okładka!
Sorensen Jessica - Przeznaczenie Violet i Luke'a [Zysk i S-ka] Twórczość Sorensen bardzo polubiłam, i już czytam trzeci tom i nie potrafię się od niego oderwać.
Dashner James - Kod gorączki [Papierowy księżyc] Finalny egzemplarz do mnie dotarł bezpiecznie, a nawet i dwa egzemplarze, a wiecie co to oznacza? Konkurs!
Rowling J.K. - Harry Potter i komnata tajemnic [Media Rodzina] Prezent za współpracę z merlin.pl cudowności ogromne!
Jensen Daniele L. - Ukryta łowczyni [Galeria książki] Oto mój skromny jeden z dwóch wymian łup, polowałam na nią długo, ale wreszcie jest moja.
Kennedy Elle - Błąd [Zysk i Ska] jw.

No co, zdziwieni, że tak mało pozycji? Wiem, to do mnie niepodobne, ale liczy się jakość, a nie ilość ;)

Adriana Bączkiewicz

Czasem optymistka, częściej zrzęda, zazwyczaj pesymistka, ale za to czytanie książek jest jej hobby. Wydaje się to dość błahe, ale nic na to nie poradzi. Na stronie na pewno znajdziecie recenzje pisane z serca, bo po co miałaby kłamać?