Papierowy książkoholik atakuje! #12


To już ostatnie zdobycze w tym roku, aż się dziwię, że to wszystko tak szybko przeleciało. W moim życiu prywatnym jest tyle zmian, że głowa mała tak naprawdę. Mam nadzieję, że może gdzieś za 2 miesiące powrócę z nowymi siłami blogowymi, znaczy te siły cały czas są, ale niestety są inne sprawy, które "zabierają" mi czas, ale na czytanie (chociaż po wielkich trudach) zawsze się znajdzie czas ;)

Sutherland Krystal - Chemia naszych serc [Dolnośląskie] Ta książka jest inna niż wszystkie, podchodzi do spraw miłosnych nastolatków z całkowicie innej strony.
Smith Amber - Co mnie zmieniło na zawsze [Feeria Young] Chociaż obawiałam się tej pozycji, to naprawdę była świetnie skonstruowana, końcówka odrobinę kulała, ale i tak warto dać jej szansę.
Sanderson Brandon - Elentris [Mag] Owoc nowej współpracy, o którą zabiegałam od dawna i mój kochany Sanderson. Recenzja pojawi się na dniach :)
Sanderson Brandon - Rozjemca [Mag] jw.
Crouch Blake - Mroczna materia [Zysk i S-ka] Bo Crouchu można się spodziewać tylko niespodziewanego, naprawdę przemyślana pozycja, dająca do myślenia i ta cudna okładka!
Sorensen Jessica - Przeznaczenie Violet i Luke'a [Zysk i S-ka] Twórczość Sorensen bardzo polubiłam, i już czytam trzeci tom i nie potrafię się od niego oderwać.
Dashner James - Kod gorączki [Papierowy księżyc] Finalny egzemplarz do mnie dotarł bezpiecznie, a nawet i dwa egzemplarze, a wiecie co to oznacza? Konkurs!
Rowling J.K. - Harry Potter i komnata tajemnic [Media Rodzina] Prezent za współpracę z merlin.pl cudowności ogromne!
Jensen Daniele L. - Ukryta łowczyni [Galeria książki] Oto mój skromny jeden z dwóch wymian łup, polowałam na nią długo, ale wreszcie jest moja.
Kennedy Elle - Błąd [Zysk i Ska] jw.

No co, zdziwieni, że tak mało pozycji? Wiem, to do mnie niepodobne, ale liczy się jakość, a nie ilość ;)