Papierowy książkoholik atakuje! #11


Czy tylko mi się zdaje, że październik przeminął raz dwa? Kompletny brak czasu na cokolwiek zawitał u mnie. Dzień zawsze zaczyna się tak samo i kończy tak samo. Praca, później remont, i wątpliwy czas na czytanie i sen. Cel uświęca środki, ale nie powiem, że jest łatwo, jest cholernie ciężko, ale trzeba zagryźć zęby. Dlatego na stronie jest ciszej niż zazwyczaj, ale chyba mi to wybaczycie?

Wydawnicze perełkiHan Jenny, Vivian Siobhan - Ogień za ogień [Feeria Young] Niespodziewajka, która do mnie przywędrowała, ale nie wiem czy zdołam ją przeczytać. Teraz bardzo ograniczam recenzenckie (wiem, po tym stosie tego nie widać), ale selekcję robię ogromną, a nie wiem czy w przypadku tej książki, jestem zainteresowana kontynuacją.
Yep Laurence, Ryder Joanne - Poradnik dla smoków. Żywienie i wychowywanie ludzi [IUVI] Książka dla dzieci, która mnie oczarowała, bo co by było, gdyby narratorem był smok? No właśnie, recenzja już wkrótce.
Pennypacker Sara, Klassen Jon - Pax [IUVI] Obym tylko nie płakała przy tej książce, zobaczymy co z tego wyniknie.
Tosca Lee - Potomkowie [IUVI] Młodzieżowa powieść, która w zapowiedziach niesamowicie mnie intrygowała, no, może być ciekawie.
Rowell Rainbow - Nie poddawaj się. Wzlot i upadek Simona Snowa [Harper Collins] Zdecydowanie nie polubiłam się z tą lekturą, nie rozumiem zachwytów nad nią.
Dennard Susane - Prawdodziejka [SQN] Tak to jest jak jest się tak zakręconym człowiekiem, nawet nie spostrzegłam że ta książka pojawiła się w poprzednim stosiku, ale co tam.
Ahern Cecelia - Skaza [Akurat] Kolejny niewypał, chyba się starzeje.
Lewis Matthew Gregory - Mnich [Vesper] Klasyka, która może zszokować. Recenzja już wkrótce.
Stoker Bram - Dracula [Vesper] Och co to był za świetny powrót do Draculi. Idealna w każdym calu.
Chaudière A.M., Caligo Angelina - Na jej rozkazy [Czarna kawa] Mój patronat, więc spodziewajcie się recenzji już wkrótce oraz jakiegoś konkursu :)
Lapena Shari - Para zza ściany [Zysk i S-ka] Książka już powędrowała do kolejnej osoby i przyznam, że mi się podobała.
Dashner James - Kod gorączki [Papierowy księżyc] Miło wrócić do tego świata...


Holden Kim - Gus [Filia] Nie mogłam się oprzeć tej książce. Ponoć całkowicie inna niż wszyscy się spodziewali, ale zobaczymy.
Podaruj mi miłość [Otwarte] Chciałam ją przeczytać w zeszłym roku, ale jakoś nie wyszło, to może w tym roku się uda?
Hawkins Paula - Dziewczyna z pociągu [Świat książki] Jedynie ciekawość przesądziła o zainteresowaniu tym tytułem.
Young Samantha - Żyj szybko, kochaj głęboko [Burda książki] Ostatnio pławię się w takich historiach, mam nadzieję, że się nie zawiodę.
Warga Jessica - Moje serce i inne czarne dziury [Burda książki] jw.
Schwartz Gemma - Grim. Płomień nocy [Jaguar] Mój jedyny zakup w tym miesiącu. Polowałam, polowałam i wreszcie upolowałam za grosze :)