Zapowiadam wam! Trzy miesiące obfitości...


Każdy z was zapewne wie, że wydawnictwa uwielbiają zastawiać sidła na nas, biednych książkoholików, którzy swoje ostatnie zaskórniaki wydają na książki, bo przecież smutno by im było, gdyby stały na półkach sklepowych. Oto na co, moim subiektywnym zdaniem, należy zwrócić uwagę w przeciągu następnych trzech miesięcy:

10-16.10Rowell Rainbow - Nie poddawaj się [12.10, Harper Collins] Jeszcze nic nie czytałam od Rowell, ale ta pozycja wydaje się ciekawa i w dodatku ta okładka!
Mortka Marcin - Projekt Mefisto [12.10, W.A.B.] Diabły i te sprawy, chyba wiadomo, że muszę ją mieć.
Dennard Susan - Prawdodziejka [12.10, SQN] Właśnie ją czytam i przyznam, że jest ciekawa i nietuzinkowa.
Cole Tille - Raze [12.10, Filia] Kto się przyzna, że nie lubi złych chłopców? No właśnie...
Wallach Tommy - Przed końcem świata [12.10, Bukowy las] Książka nie zbiera jakichś wybitnych ocen za granicą, ale jakoś mnie intryguje, kto wie.
Mead Richelle - Rubinowy krąg [12.10, Nasza księgarnia] Chociaż to jednak z najbrzydszych okładek w tym zestawieniu, to nie mogę jej odpuścić, w końcu to Richelle Mead!
West Kate - Chłopak z sąsiedztwa [12.10, Feeria Young] Cudowna historia! Może odrobinę, tak ociupinę słabsza niż Chłopak na zastępstwo, ale i tak warta uwagi.

17-23.10


Thorne Jack - Harry Potter i Przeklęte dziecko [22.10, Media Rodzina] Chociaż przeczytałam ją w oryginale i czuję się po niej po prostu źle, to znając mnie, na pewno ją zakupię... ale może jak będzie jakaś mega promocja.
De Jong Lisa - Kiedy wszystko się zmienia [19.10, Filia] Pierwszy tom przeczytałam i to naprawdę dobra historia, może nie wybitna, ale na pewno sięgnę po drugi tom.

24-30.10Lee Tosca - Potomkowie [26.10, IUVI] Ta pozycja mnie intryguje odkąd o niej usłyszałam.
Pennypacker Sara - Pax [26.10, IUVI] Chyba to będzie taka słodko-gorzka historia dla młodszych, ale kto mi zabroni być małym dzieckiem?
Sheehan Madeline - Niepokorna [26.10, Czwarta strona] Ciekawe czy wyjdzie z tego dobry erotyk....
Sutherland Krystal - Chemia naszych serc [26.10, Dolnośląskie] Okładka i jeszcze raz okładka, chcę mieć bez dwóch zdań.
Sanderson Bradon - Rozjemca [26.10, Mag] Sanderson i wszystko wiadomo...
Mróz Remigiusz - Behawiorysta [26.10, Filia] No ciekawe co Remi przygotował w kolejnej książce.
Stephenson Neal - 7ew [28.10, Mag] Tu odzywa się we mnie sroka, prosta okładka i wiem, że historia może mnie zaskoczyć.
Sorensen Jessica - Przeznaczenie Violet i Luke'a [31.10, Zysk i S-ka] Dwa poprzednie tomy już za mną i pokochałam tę historię, ciekawe co znajdziemy w trzeciej części.

Listopad

Harry Potter Dziennik [9.11, Otwarte] Zakupię ten dziennik, ale tylko i wyłącznie, gdy okładka będzie tłoczona... szkoda, że nie ma Hufflepuff :(
Hoover Coleen - November 9 [9.11, Otwarte] Na zagranicznym booktubie jest głośno, ciekawe jak wyjdzie w praniu.
Holland Simon - Magiczne istoty [9.11, Galeria książki] Magia, dziwne stworzenia - jestem kupiona.
Armentrout Jennifer L. - Oblivion [9.11, Filia] Nie przepadam za tomami, połówkami itp., ale skoro mam skompletowaną całą serię Lux...
Young Samantha - Tylko ty mnie zrozumiesz [10.11, Burda] Pierwszy tom mam na półce, ja wiem, jeszcze go nie przeczytałam, ale kto mi zabroni kupić drugi tom?
Trebor Carole - U4. Jules [10.11, Polarny lis] Nieznane wydawnictwo i opis, który mnie zamroził. Docelowo 4 tomy stworzone, przez 4 różnych francuskich autorów. Czuję się zaintrygowana.

Grudzień


Bishop Anne - Naznaczona [19.12, Initium] Moja najukochańsza Bishop! Tyle na ciebie czekałam!
Douglas Penelope - Dręczyciel [data przybliżona, Septem] Za granicą zbiera świetne noty, oj może być gorąco.
Gaiman Neil - Amerykańscy bogowie [data przybliżona, Mag] Nie wiem dokładnie, kiedy przewidziana jest data tych wznowień, ale spójrzcie tylko na te okładki. Do nigdziebądź będą pasować idealnie!
Gaiman Neil - Gwiezdny pył [data przybliżona, Mag] jw.

Widzicie coś dla siebie?