Patrzeć nie znaczy widzieć

A czy Ty potrafisz ujrzeć słowa?
Znajdź mnie

Wymiana książkowo-zakładkowa [zawieszona]Autor:  Adriana Bączkiewicz     09:50:00    Etykiety: 

Ostatnio zarówno przez e-mail, jak i wiadomości na Instagramie, zostałam zalana falą zapytań dotyczących tego, gdzie można zdobyć moje zakładki magnetyczne. Cieszę się ogromnie, że jesteście chętni je zakupić, oddać nerkę czy nawet posunąć się do niecnych czynów ;) Sprzedawać nie mam zamiaru takich zakładek (przynajmniej jeszcze nie teraz), ale postanowiłam zorganizować wymianę.

Na pewno na półkach macie książki, z którymi chcielibyście się rozstać, a ja chętnie bym je przygarnęła, więc moja propozycja jest taka, że jestem skłonna wymienić zakładki magnetyczne za książkę. Nie będę wam więcej o tym truła, po prostu przejdźmy do konkretów:

1. 8 zakładek magnetycznych (robione od podstaw przeze mnie) oferuję za 1 twoją książkę.
2. Książki nie muszą być nowe, ważne by nie były zniszczone, zalane, zjedzone, czy coś innego.
3. Przejrzyj moje półki na lubimy czytać: KLIK, by nie było, że wyślesz mi jakąś książkę, którą mam lub miałam, albo gdy już ją przeczytałam. Wszystko jest aktualizowane na bieżąco, więc nie ma obaw (nie musi być to książka, którą poszukuję). Wystarczy wpisać w okienku szukaj w biblioteczce tytuł by sprawdzić, czy już tę książkę mam/miałam.
4. Ważne by gatunek zawierał się w którymś z tych: fantastyka, science fiction, young adult, new adult, książki dla młodzieży.
5. No i najważniejsze: napisz do mnie e-mail: kontakt@ujrzecslowa.pl zatytułowany "Wymiana zakładkowa" i tam już porozmawiamy o szczegółach.
6. Link do zdjęć zakładek: KLIK
7. Oferuję dwie formy wymian:

  • Wymiana w "ciemno", ja nie wiem jaką książkę do mnie wyślesz, ale ty również do czasu rozpakowania paczki z zakładkami nie wiesz co dostaniesz,
  • Wymiana "widziały gały co brały" - przesyłasz listę książek na wymianę, i dzięki temu możesz wybrać konkretne zakładki :)

Śpieszcie się, bo zapasy moich zakładek nie są nieograniczone. Czyli kto pierwszy ten lepszy. Niżej macie przykłady zdjęć, byście wiedzieli z czym to się je (projektów jest 66, więc nie ma obaw - coś wam się na pewno spodoba:D) :

Wymiana jest zawieszona, ale nie martwcie się, kiedyś powróci ;) Może wtedy gdy uporam się generalnym remontem. Kto wie ?:)


Adriana Bączkiewicz

Czasem optymistka, częściej zrzęda, zazwyczaj pesymistka, ale za to czytanie książek jest jej hobby. Wydaje się to dość błahe, ale nic na to nie poradzi. Na stronie na pewno znajdziecie recenzje pisane z serca, bo po co miałaby kłamać?