Papierowy książkoholik atakuje! #9


Sierpień był obfity w różne wydarzenia, pod koniec miesiąca prawie, zaskoczyło mnie to, że wreszcie znalazłam pracę, więc jak wiadomo, czasu na czytanie jest zdecydowanie mniej. Na pewno będę potrzebowała trochę więcej czasu, by się z wszystkim zorganizować, ale naprawdę nie narzekam. Jednak musicie wiedzieć, że pod koniec miesiąca przeczytałam zdecydowanie za mało książek, ale to przecież nie oznacza, że nowe książki do mnie nie przybyły, oj, ich było akurat sporo.

Wydawnicze perełki


Bromberg K. - Slow Burn [Editio] Kolejne tomy serii Driven, ta seria ma coś w sobie wyjątkowego. Na pewno nie spodziewacie się tak silnych emocji.
Bromberg K. - Hard Beat [Editio] jw.
Haner K.N. - Sny Morfeusza [Editio] Kolejna książka K. N. Haner i chociaż gdzieniegdzie nie była zbyt porywająca, to jednak bardzo mi się podobała. Czekam zatem na kolejny tom.
Harmon Amy - Prawo Mojżesza [Editio] Nie mogłam przegapić tej pozycji, to, co w niej na pierwszy rzut oka najbardziej mnie zainteresowało, to to, że nie kończy się ona happy endem (taki napis widnieje na okładce). No powiedzcie, kto by się nie skusił?
Urbanowicz Artur - Gałęziste [Novae Res] Debiut autora uznaję za dobrą literaturę, momentami zbyt rozległą, ale warto ją przeczytać.
Jadowska Aneta - Dziewczyna z dzielnicy cudów [SQN] Niespodzianka okazała się wyśmienitą lekturą, zdecydowanie polubiłam się z Anetą Jadowską.
Samms Olivia - Szkic [Ya!] Książka jak na jeden wieczór, całkiem ciekawa. Nie ma w niej fajerwerków, ale też nie zawiedziecie się ogromnie.
Walters A. Meredith - Twoim śladem [Ya!] Książka zaginęła i nie pojawiła się na zdjęciu. Myślałam, że po opiniach innych, będzie o wiele lepsza, ale była po prostu ok.
Nieściur Sławomir - Wedle zasług [Fabryka słów] Nowa współpraca mi się wyklarowała, czas wejść do fabrycznej zony i zobaczyć co z tego wyniknie.
Wardziak Andrzej - Infekcja. Exodus [Pascal] Rzutem na taśmę, chociaż nie załapało się na zdjęcie, dotarła do mnie kontynuacja. Ciekawe co z tego wyjdzie.
Ryan Jeanne - Nerve [Dolnośląskie] Jestem strasznie ciekawa filmu, a co dopiero książki! Też nie załapała się na zdjęcie...

Lubię wymiany


Matharu Taran - Summoner. Początek [Jaguar] Cała oprawa i historia wydaje się niesamowicie ciekawa.
Webber Tammara - Tak krucho [Jaguar] Kolejna seria, którą mam zamiar skompletować. Został jeszcze jeden tom :)
Haig Francesca - Ogniste oczyszczenie [Uroboros] Polowałam na tę pozycję a tu bum, udało się ją zdobyć z wymiany.
Sorensen Jessica - Przypadki Callie i Kaydena [Zysk i S-ka] Oj, ta pozycja mnie ogromnie ciekawiła, chyba nie usłyszałam o niej złego słowa, a teraz jest moja!
Sorensen Jessica - Ocalenie Callie i Kaydena [Zysk i S-ka] jw.
Cormak Cora - Coś do stracenia [Jaguar] Jak zwykle musiałam zaszaleć z wymianami. Ale ze mną zawsze tak jest. Ostatnio bardzo chętnie czytam o miłości różne książki. Ciekawe czy ta seria przypadnie mi do gustu.
Armentrout Jennifer L. - Origin [Filia] Powoli kompletuję całą serię, jedni ją kochają, a inni nie. Jak będzie ze mną? Zobaczymy.
Armentrout Jennifer L. - Opposition [Filia] jw.

Coś tam sobie kupiłam


Olga Gromyko - Wierni wrogowie [Papierowy księżyc] Od tej samej osoby co niżej kupiłam i tę książkę, uwaga: za 15 zł!
Czykierda-Grabowska Agata - Jak powietrze [OMG Books] To nie jest zakup, a wygrana w konkursie. Jestem jej niesamowicie ciekawa.
Tammara Webber - Tak Blisko [Jaguar] Aż się zdziwiłam, allezło zawsze mnie zaskakuje, tę pozycję kupiłam za 11 zł.
Ee Susan - Angelfall [Filia] Kto by się nie skusił na promocję w inbook.pl, gdzie jeden tom kosztował mnie tylko 7 zł?
Ee Susan - Angelfall. Penryn i świat po [Filia] jw.
Ee Susan - Angelfall. Penryn i kres dni [Filia] jw.
Ilona Andrews - Magia krwawi [Fabryka słów] Poluję na tę niedostępną serię i nie mogłam uwierzyć, że ktoś na olx sprzedaje ją za 10 zł!

A jak przedstawiają się wasze łupy z sierpnia?