Zapowiadam wam! Dwa miesiące obfitości...


Każdy z was zapewne wie, że wydawnictwa uwielbiają zastawiać sidła na nas, biednych książkoholików, którzy swoje ostatnie zaskórniaki wydają na książki, bo przecież smutno by im było, gdyby stały na półkach sklepowych. Oto na co, moim subiektywnym zdaniem, należy zwrócić uwagę w przeciągu następnych dwóch miesięcy (gdy klikniecie na tytuł, przeniesie was do opisu danej książki):

15-21.08


Wyśnione miejsca - Brenna Yovanoff [17.08, Otwarte] Wielu z was otrzymało tę książkę w nowym epikbox, ja nadal jestem jej ciekawa, chociaż i znajduje recenzje, które aż tak bardzo jej nie zachwalają, ale chcę dać jej szansę. 
Moje serce i inne czarne dziury - Jasmine Warga [17.08, Burda Publishing Polska] Ostatnio mam słabość do powieści młodzieżowych i romansów. Myślę, że książka rozbije mnie na kawałki.
Moskal - Michał Gołkowski [17.08, Fabryka słów] Nic nie czytałam jeszcze od Michała Gołkowskiego, chociaż na półce czeka na mnie Komornik, nie mniej jednak czuję w głębi serca, że autor pisze genialnie, więc mam nadzieję na przyjemną lekturę.
Clovis LaFay. Magiczne akta Scotland Yardu - Anna Lange [17.08, SQN] magia i dawny Londyn, w dodatku debiut pisarski. I ta cudna okładka. Muszę ją mieć!
Idealna - Magda Stachula [17.08, Znak Literanova] Książkę czytałam i chociaż mnie nie porwała, to inni ją polecają, więc chyba warto po nią sięgnąć - mnie tam nie słuchajcie ;)

22-28.08


Przez niego zginę - K.A. Tucker [24.08, Filia] Tej autorki jeszcze nic nie czytałam, ale mam nadzieję, że niedługo to zmienię
Sługi Boże - Adam Forman [25.08, Agora SA] Dopiero przy szukaniu zapowiedzi odnalazłam ten tytuł i jestem zaintrygowana, tym bardziej, że we wrześniu wychodzi film pod tym samym tytułem.

29.08-04.09


Nerve - Jeanne Ryan [31.08, Dolnośląskie] Książka i film już prawie za rogiem. Pomysł wydaje się bardzo ciekawy, bo gra, w której trzeba robić zadania, może i nie jest nowatorska, ale jestem ciekawa wykonania. Na film również czekam.
Infekcja. Exodus - Andrzej Wardziak [31.08, Pascal] Te zombiaki, czyli druga część, muszą być moje i będą, możecie spodziewać się recenzji :)
Prawo Mojżesza - Amy Harmon [31.08, Septem] Na początku myślałam, że to jakaś książka religijna, ale gdy wczytałam się w opis, to wiem, że muszę ją przeczytać.
Nigdziebądź - Neil Gaiman [31.08, Mag] To już chyba ósme wydanie tej powieści i dopiero ta okładka woła do mnie: weź mnie. Cudo.
Pobór - Marko Kloos [02.09, Fabryka słów] Militarne sci-fi i już jestem kupiona!

05-11.09


Gus - Kim Holden [07.09, Filia] Czekam na drugi tom z niecierpliwością, pierwsza część czyli Promyczek ujęła mnie za serce i nie mogę sobie odpuścić kontynuacji.
Krew na naszych rękach? - Paweł Lisicki [09.09, Fabryka słów] Ogólnie nie jestem zwolenniczką takich książek, jakoś do mnie nie trafiają, ale na pewno znajdą się osoby, które będą zainteresowane tą pozycją.
Wedle zasług - Sławomir Nieściur [09.09, Fabryka słów] Z fabryczną zoną nie miałam za wiele do czynienia, ale słyszałam o niej same super rzeczy, więc chciałabym się wreszcie zagłębić w ten świat.
Obłędna szesnastka - Janet Evanovich [09.09, Fabryka słów] Nie ogarniam umysłem, jak można stworzyć szesnaście tomów danej serii, ale dużo osób się nad nią zachwyca, więc może warto spróbować? Oczywiście od pierwszego tomu...

12-18.09


Elantris - Brandon Sanderson [14.09, Mag] Sanderson i nic więcej tak naprawdę nie powiem.
Żyj szybko, kochaj głęboko - Samantha Young [14.09, Burda Książki] Romans i okładka w takim stylu? Zwiastuje jej sukces, a za granicą o niej głośno...

19-25.09


Manwhore - Katy Evans [22.09, Kobiece] Z Evans zbytnio się nie polubiłam, ale o tej książce na zagranicznych stronach czytałam wiele dobrego. Muszę się z nią zapoznać!

26.09-02.10


Gregor i Kod Pazura - Suzanne Collins [28.09, IUVI] Ostatni, piąty tom przygód Gregora, ciężko będzie się rozstać z tą serią.
Szóstka wron - Leigh Bardugo [28.09, Mag] Mój totalny must have! Dawno nie czekałam z taką niecierpliwością na jakąkolwiek książkę. Zakochałam się w opisie i okładce.
Bez winy - Mia Sheridan [28.09, Otwarte] Bardzo polubiłam styl Mii Sheridan, więc i tę pozycję będę musiała przeczytać :)
Uratuj mnie - Anna Bellon [28.09, Znak] Ponoć polski fenom wattpada, jestem ciekawa co z tego wyniknie...

A wy na co czekacie? Wpadło wam coś w oko?