Papierowy książkoholik atakuje! #7


Książek będzie dużo, ale nie przestraszcie się, w końcu urodziny są raz w roku ;)


Wydawnicze perełki


Dixen Victor - Fobos [Otwarte] Dotarł do mnie finalny egzemplarz reality show w kosmosie. Mam nadzieję, że widzieliście wywiad z Autorem? KLIK
Scott Victoria - Tytany [IUVI] Konie mechaniczne i tylko tyle wam powiem. Scott pisze naprawdę dobre książki.
Collins Suzanne - Gregor i tajemne znaki [IUVI] To już czwarty tom Kronik podziemia i było naprawdę dobrze, czekam więc na ostatni tom tej serii.
Han Jenny, Vivian Siobhan - Ból za ból [Feeria Young] Książka przeznaczona dla młodzieży, rozkręca się dopiero w połowie, ale warto ją przeczytać.
Mass Wendy - Mango, nie mów nikomu [Feeria Young] Mój ukochany patronat, słodka niepozorna okładka niech was nie zmyli.
Brzostowski Marcin - Podpalę wasze serca! [e-bookowo] Czerwiec to miesiąc moich patronatów, tak to kolejny patronat i tak, powiem to, uwielbiam prozę Marcina - świetnie pisze i jest mistrzem krótkiej formy!
Sheridan Mia - Eden. Nowy początek [Helion] Mocno przedpremierowa pozycja, już ją przeczytałam i odrobinę czuję się zawiedziona...
Dotyk Północy - Adelina Tulińska [Biblioteka] Wreszcie dotarł do mnie mój cudny patronat!
Zajas Monika - Autodestrukcja [Czarna kawa] Owoc nowej współpracy, zapowiada się wyśmienicie!
McGarry Katie - Przekroczyć granice [MUZA] Nie wiem dlaczego, ale jest to niby zwykła młodzieżowa opowiastka, ale poruszyła mnie dość mocno i nie mogłam się od niej oderwać.
Andrew Sally - Przepisy na miłość i zbrodnię [Otwarte] Zapowiada się naprawdę przepyszna lektura!

Lubię wymiany


Yoon Nicola - Ponad wszystko [Dolnośląskie] Ta okładka mnie pochłonęła całkowicie, jestem ciekawa czy treść przypadnie mi do gustu.
Albertalli Becky - Simon oraz inni homo sapiens [Papierowy księżyc] Słyszałam o niej wiele dobrego na zagranicznych stronach, ale teraz gdy została wydana w Polsce, to również można o niej usłyszeć/przeczytać dobre opinie.
Armentrout Jennifer J. - Obsesja [Filia] Powoli kompletuję książki Armentrout, jestem ciekawa, czy jak wreszcie zabiorę się za Obsydian, to seria mi się w ogóle spodoba.
Rowling J.K. - Harry Potter i Zakon Feniksa [Media Rodzina] Nareszcie uzbierałam całą serię w twardej oprawie! Warto być cierpliwym ;) Nie martwcie się, to nie pierwszy raz zbieram jakąś serię z Harry'ego Pottera ;) Ale nareszcie mam cudne trzy komplety różnych wydań! Teraz tylko czekać na kolejne sześć lat, aż uzbieram ilustrowane wydanie.

Miało się urodziny


Wszystkie książki, które się tu znalazły, dostałam od cudownej Anety! Oszalałam z radości, gdy zobaczyłam te góry książek. Dziękuję Ci raz jeszcze!
Fijałkowski Tomasz - Antipolis [Czwarta strona] Tu przyznam się bez bicia, okładka mnie do siebie przyciągnęła,
Riordan Rick - Złodziej pioruna [Galeria książki] Słyszałam i widziałam tyle waszych zachwytów nad książkami Riordana, że czuję się zaszczycona, że wreszcie poznam jego fenomen.
Hill Will - Departament 19. [Nasza księgarnia] Chociaż okładka przypomina coś w stylu sci-fi to jednak tu się pojawiają wampiry i wilkołaki! O tak, to coś co lubię.
Hill Will - Departament 19. Powrót [Nasza księgarnia] jw.
Hill Will - Departament 19. W ogniu walki [Nasza księgarnia] jw.
Nielsen Jennifer A. - Fałszywy książę [Egmont] Zastanawiałam się nad tą serią, jakiś czas temu, kupić czy nie kupić, a tu proszę, Aneta czyta mi w myślach :)
Nielsen Jennifer A. - Król uciekinier [Egmont] jw.
Cormac Cora - Coś do ocalenia [Jaguar] Czasem potrzeba coś kobiecego do czytania
Walton Jo - Wśród obcych [Akurat] Ładna okładka, wróżki i magia? Biorę w ciemno!
Hendel Paulina - Strażnik [Nasza księgarnia] Postapokalipsa? O tak.. już mi ślinka cieknie.
Hendel Paulina - Tropiciel [Nasza księgarnia] jw.
Pawliczek Mirosław - Valarand. Podzielone królestwo [Novaeres] Jak to Aneta napisała, ja daję debiutantom szansę, więc to książka idealna dla mnie - tak, zgadzam się z tym stwierdzeniem :)
Andrews Ilona - Księżyc nad rubieżą [Fabryka słów] Pierwszą część pokochałam całym sercem za magiczną otoczkę, wreszcie poznam drugi tom!

Lubię promocje


Opracowanie zbiorowe - Baśnie świata [Dragon] Od bardzo dawna polowałam na jakieś ładne wydane baśnie, szukałam i nagle empik zaskoczył mnie, to gdy tylko zobaczyłam tę okładkę, musiałam ją mieć. I gdy do mnie dotarła... szok! Cudna, wręcz najpiękniejsza! Baśnie są ilustrowane i wiele w nich znanych baśni, a to wszystko za 13 zł!
Norfolk Lawrence - John Saturnall's Feast [Groove Press] empik.com zaskoczył mnie wielkimi promocjami, w szczególności, że można było kupić za przysłowiowe grosze książki obcojęzyczne i tak padł wybór na tę cudną okładkę. Niby pomieszanie historii z lekką fantastyką, zobaczymy co to będzie. Zapłaciłam tylko 12 zł. Jedyne co mnie zasmuciło, to to, że miałam jeszcze jedną książkę w zamówieniu, ale księgarnia ją anulowała (zapewne nie umieli jej dostać, a szkoda:()
Nelson Jandy - Oddam ci słońce [Otwarte] Również zakupiona za 13 zł, naczytałam się o niej wiele dobrych opinii, za takie pieniądze warto zaryzykować.
Kaufman Amie, Meagan Spooner - W ramionach gwiazd [Otwarte] Na tę pozycję polowałam od dnia premiery. A tu takie szczęście, była promocja na Znaku i można było ją kupić za 13 zł.