Patrzeć nie znaczy widzieć

A czy Ty potrafisz ujrzeć słowa?
Znajdź mnie

Zapowiedź: Mango, nie mów nikomu - Wendy Mass pod patronatem Ujrzeć SłowaAutor:  Adriana Bączkiewicz     10:00:00    Etykiety:,, 

Dziś przybywam do was z dobrą nowiną: Ujrzeć Słowa postanowiło objąć patronatem medialnym książkę Mango, nie mów nikomu Wendy Mass. A wiecie co to oznacza? Konkursy!

Mam na imię Mia, 13 lat i niesamowitego kota o imieniu Mango - Mango, bo jego mruczenie ma barwę tego owocu...
Mam też tajemnicę, którą zna tylko on. Ale jej nie zdradzi. Nie będę musiała zostać dziwadłem, które wszyscy wytykają palcami, bo różnię się od kolegów ze szkoły. Nikt z nich nie widzi tego co ja. Kiedyś myślałam, że wszyscy tak mają. Ale teraz już wiem, że nie warto o tym za dużo mówić.
Poza tym bardzo lubię zwierzęta. One często też mają swoje tajemnice. Na przykład Mango ma oczy mojego dziadka, który niedawno umarł. A pewien dziwny chłopak ma psa, który odmieni nam życie.
Może nawet i serce.

To ciepła, zaskakująca, słodko-gorzka książka, pełna prawdziwych uczuć i odkrywania świata, siebie oraz pięknych przyjaźni ze zwierzętami... i ludźmi.

Premiera: 15.06.2016r.

Przedpremierowo możecie ją zamówić tu: KLIK

I jak, skusicie się na tę uroczą pozycję? Recenzję znajdziecie na stronie już za kilka dni!

Adriana Bączkiewicz

Czasem optymistka, częściej zrzęda, zazwyczaj pesymistka, ale za to czytanie książek jest jej hobby. Wydaje się to dość błahe, ale nic na to nie poradzi. Na stronie na pewno znajdziecie recenzje pisane z serca, bo po co miałaby kłamać?