Ważny post informacyjny i wyniki konkursów!


Nadszedł dzień, by powiadomić was o wygranych, a więc nie przedłużam:

Mango, nie mów nikomu - Wendy Mass wygrywa:


x.aga 
Gracenta

Podpalę wasze serca! - Marcin Brzostowski wygrywa:


Saszka Kołodziej

Dziękuję wszystkim za udział, chciałabym nagrodzić wszystkich ale wiecie jak to jest. Już jutro rusza kolejny konkurs, więc mam nadzieję, że i tam dacie popis swoim wyobraźniom :)

Teraz część równie ważna!

Postanowiłam stworzyć newsletter. Strasznie zaczyna mnie denerwować blogger, bo świruje, i często moje posty pojawiają się u was z dużym opóźnieniem na liście czytelniczej - nad czym bardzo ubolewam. Chcę jednak mieć z wami kontakt, trochę bardziej osobisty. Dlatego pojawił się newsletter.

Nie martwcie się, nie będę was codziennie męczyć e-mailami - raz w tygodniu, może nawet rzadziej. Ale, co najważniejsze, będziecie mieli dzięki temu dostęp do projektów moich zakładek, które już otrzymacie w e-mailu powitalnym. Mam pewien pomysł, jak zdobyć dla was kolejne łakocie, więc bądźcie czujni. 

Tak jak wspominałam, blogger świruje mi i nie widzi w newsletterze (który znajdziecie w bocznym menu na górze) guzika wyślij, ale po wpisaniu e-maila (obowiązkowo) i imienia (dodatkowo) kliknijcie enter na klawiaturze i na pewno wszystko pójdzie sprawnie. Postaram się jakoś magicznie stworzyć ten przycisk, ale potrzebuję do tego czasu.