Patrzeć nie znaczy widzieć

A czy Ty potrafisz ujrzeć słowa?
Znajdź mnie

Ważny post informacyjny i wyniki konkursów!Autor:  Adriana Bączkiewicz     21:18:00    Etykiety: 

Nadszedł dzień, by powiadomić was o wygranych, a więc nie przedłużam:

Mango, nie mów nikomu - Wendy Mass wygrywa:


x.aga 
Gracenta

Podpalę wasze serca! - Marcin Brzostowski wygrywa:


Saszka Kołodziej

Dziękuję wszystkim za udział, chciałabym nagrodzić wszystkich ale wiecie jak to jest. Już jutro rusza kolejny konkurs, więc mam nadzieję, że i tam dacie popis swoim wyobraźniom :)

Teraz część równie ważna!

Postanowiłam stworzyć newsletter. Strasznie zaczyna mnie denerwować blogger, bo świruje, i często moje posty pojawiają się u was z dużym opóźnieniem na liście czytelniczej - nad czym bardzo ubolewam. Chcę jednak mieć z wami kontakt, trochę bardziej osobisty. Dlatego pojawił się newsletter.

Nie martwcie się, nie będę was codziennie męczyć e-mailami - raz w tygodniu, może nawet rzadziej. Ale, co najważniejsze, będziecie mieli dzięki temu dostęp do projektów moich zakładek, które już otrzymacie w e-mailu powitalnym. Mam pewien pomysł, jak zdobyć dla was kolejne łakocie, więc bądźcie czujni. 

Tak jak wspominałam, blogger świruje mi i nie widzi w newsletterze (który znajdziecie w bocznym menu na górze) guzika wyślij, ale po wpisaniu e-maila (obowiązkowo) i imienia (dodatkowo) kliknijcie enter na klawiaturze i na pewno wszystko pójdzie sprawnie. Postaram się jakoś magicznie stworzyć ten przycisk, ale potrzebuję do tego czasu.

Adriana Bączkiewicz

Czasem optymistka, częściej zrzęda, zazwyczaj pesymistka, ale za to czytanie książek jest jej hobby. Wydaje się to dość błahe, ale nic na to nie poradzi. Na stronie na pewno znajdziecie recenzje pisane z serca, bo po co miałaby kłamać?