Patrzeć nie znaczy widzieć

A czy Ty potrafisz ujrzeć słowa?
Znajdź mnie

Papierowy książkoholik atakuje! #6Autor:  Adriana Bączkiewicz     10:00:00    Etykiety: 

Już mamy początek czerwca. Niebywałe, jeszcze tylko dwadzieścia trzy dni i ja, dosłownie ja, będę mogła powiedzieć, że już stąpam po tym świecie ćwierć wieku. To jest straszne, naprawdę straszne, ale kto by się przejmował, przecież teraz i tak przestanę liczyć lata, bo chyba tak wypada? A skoro dzisiaj mamy dzień dziecka, to mam dla was mini konkursik,: pięć pierwszych osób, które wyślą do mnie e-mail otrzymają zakładki magnetyczne. Fajnie, co nie? Maj był dla mnie bardzo szalony, chyba jak cała pierwsze połowa tego roku. Udało mi się zdobyć wiele książek na które dawno polowałam:

Wydawnicze perełki


Holden Kim - Promyczek [Filia] To był dla mnie strzał w dziesiątkę! W odpowiedniej proporcji śmieszna, smutna i nietypowa. Uwielbiam takie lektury i od teraz Kim Holden zdobyła moje czytelnicze serce.
Sigler Scott - Alive. Żywi [Feeria Young] Jestem jej ogromnie ciekawa, ciekawe co z tego wyniknie.
Oseman Alice - Pasjans [Ya!] Wiele osób mówiło, że ta książka jest słaba - ja się z tym stwierdzeniem nie zgadzam, ponieważ była ciekawa i nietuzinkowa. Zdecydowanie dla młodzieży.
Duncan Alexandra - Ocalona [Ya!] Zaczęłam ją czytać i zapowiada się kosmicznie...
Bromberg K. - Driven. Namiętność silniejsza niż ból [Sensus] Postanowiłam zagłębić się w czymś erotycznym, a więc wszystkie cztery tomy czekają na swoją kolej. Mam nadzieję, że się nie zawiodę.
Bromberg K. - Fueled. Napędzani pożądaniem [Sensus] jw.
Bromberg K. - Crashed. W zderzeniu z miłością [Sensus] jw.
Bromberg K. - Raced. Ścigany uczuciem [Sensus] jw.
Gryglik Marcin - Chwile ostateczne [Videograf] Spodziewałam się po niej czegoś innego, nie była idealna, ale pomimo wszystko przyjemnie się ją czytało. Gdybym nie wpadła na zakończenie książki gdzieś w połowie, na pewno byłoby o wiele lepiej.
Kudelski Bartłomiej - Wybrańcy. Początek końca [Warszawska Grupa Wydawnicza] Okładka niestety jest zła, ale historia w niej zawarta, dopracowana i szczerze mnie zaskoczyła.
Maas Sarah J. - Dwór cierni i róż [Uroboros] Było po prostu w porządku, nie jakoś wspaniale, ale miło było połknąć tę cegłę - książka znalazła już inną właścicielkę.
Evans Katy - Real [Papierowy Księżyc] Ta pozycja była słaba i ani trochę mnie nie pobudziła erotycznie. Słabizna nad słabiznami.
Dixen Victor - Fobos [Otwarte] Urzekła mnie ta historia i nie mogłam się od niej oderwać. Dziś premiera, a wy zdecydowanie powinniście ją przeczytać.
Carey Mike - Pandora [Otwarte] Całkiem nietuzinkowe spojrzenie na nasz przyszły świat. A zakończenie fenomenalne!

Coś tam sobie kupiłam


Cronin Justin - Przejście [Albatros] Nareszcie udało mi się zdobyć pierwszy tom w twardej oprawie. Pamiętacie jak mówiłam wam o tym, że jestem łowczynią promocji? A więc zakupiłam ją za 18 zł już z przesyłką.
Mead Richelle - Kroniki krwi [Nasza Księgarnia] Akademię wampirów przeczytałam dawno temu i znów ją kompletuję (został mi do znalezienia jeszcze jeden tom), ale nigdy jakoś nie przeczytałam Kronik krwi. Śmieszne, bo zakupiłam ją na stronie wydawnictwa, i ponoć miały być uszkodzone, a za dwa tomy wraz z przesyłką zapłaciłam 27 zł, a książki ani trochę nie są uszkodzone.
Mead Richelle - Złota Lilia [Nasza Księgarnia] jw.
Mafi Tahereh - Dotyk Julii. Trylogia [Otwarte] Polowałam na tę pozycje długo. Gdy tylko zobaczyłam, że Julka została wydana w jednym tomie, to wiedziałam, że muszę ją mieć, tylko cena mnie przerażała, później się okazało, że nakład w większości jest wykupiony, więc raczej nie mam szans na kupienie jej za niską cenę, ale czekałam cierpliwie. I tak, udało mi się ją kupić za 35 zł z przesyłką. Kto jest mistrzem? :)

Lubię wymiany


Gołkowski Michał - Komornik [Fabryka Słów] Słyszałam wiele dobrego, więc nie mogłam sobie tej pozycji odpuścić.
Muszyński Piotr - Gambit mocy [Oficynka] Niezbyt wiem o czym jest ta książka, bo przywędrowała do mnie z wymiany jako pewna niewiadoma, ale jest to pokaźna cegiełka i czuję, że może mi się spodobać.
Mead Richelle - Pocałunek cienia [Nasza Księgarnia] Może i jest zgięta na grzbiecie, ale i tak ją kocham :) Pozostał mi jeszcze jeden tom do uzbierania, może ktoś z was ma na zbyciu Przysięgę krwi?
Mead Richelle - Magia indygo [Nasza Księgarnia] Za jednym zamachem udało mi się zdobyć z wymiany trzy kolejne tomy Kronik krwi. Teraz tylko muszę znaleźć czas na ich przeczytanie.
Mead Richelle - Serce w płomieniach [Nasza Księgarnia] jw.
Mead Richelle - Srebrne cienie [Nasza Księgarnia] jw.
Armentrout Jennifer L. - Obsydian [Filia] Słyszałam o tej serii wiele dobrego, nareszcie udało mi się ją zdobyć z wymiany. Zobaczymy, czy mi się spodoba.

Adriana Bączkiewicz

Czasem optymistka, częściej zrzęda, zazwyczaj pesymistka, ale za to czytanie książek jest jej hobby. Wydaje się to dość błahe, ale nic na to nie poradzi. Na stronie na pewno znajdziecie recenzje pisane z serca, bo po co miałaby kłamać?