Papierowy książkoholik atakuje! #6


Już mamy początek czerwca. Niebywałe, jeszcze tylko dwadzieścia trzy dni i ja, dosłownie ja, będę mogła powiedzieć, że już stąpam po tym świecie ćwierć wieku. To jest straszne, naprawdę straszne, ale kto by się przejmował, przecież teraz i tak przestanę liczyć lata, bo chyba tak wypada? A skoro dzisiaj mamy dzień dziecka, to mam dla was mini konkursik,: pięć pierwszych osób, które wyślą do mnie e-mail otrzymają zakładki magnetyczne. Fajnie, co nie? Maj był dla mnie bardzo szalony, chyba jak cała pierwsze połowa tego roku. Udało mi się zdobyć wiele książek na które dawno polowałam:

Wydawnicze perełki


Holden Kim - Promyczek [Filia] To był dla mnie strzał w dziesiątkę! W odpowiedniej proporcji śmieszna, smutna i nietypowa. Uwielbiam takie lektury i od teraz Kim Holden zdobyła moje czytelnicze serce.
Sigler Scott - Alive. Żywi [Feeria Young] Jestem jej ogromnie ciekawa, ciekawe co z tego wyniknie.
Oseman Alice - Pasjans [Ya!] Wiele osób mówiło, że ta książka jest słaba - ja się z tym stwierdzeniem nie zgadzam, ponieważ była ciekawa i nietuzinkowa. Zdecydowanie dla młodzieży.
Duncan Alexandra - Ocalona [Ya!] Zaczęłam ją czytać i zapowiada się kosmicznie...
Bromberg K. - Driven. Namiętność silniejsza niż ból [Sensus] Postanowiłam zagłębić się w czymś erotycznym, a więc wszystkie cztery tomy czekają na swoją kolej. Mam nadzieję, że się nie zawiodę.
Bromberg K. - Fueled. Napędzani pożądaniem [Sensus] jw.
Bromberg K. - Crashed. W zderzeniu z miłością [Sensus] jw.
Bromberg K. - Raced. Ścigany uczuciem [Sensus] jw.
Gryglik Marcin - Chwile ostateczne [Videograf] Spodziewałam się po niej czegoś innego, nie była idealna, ale pomimo wszystko przyjemnie się ją czytało. Gdybym nie wpadła na zakończenie książki gdzieś w połowie, na pewno byłoby o wiele lepiej.
Kudelski Bartłomiej - Wybrańcy. Początek końca [Warszawska Grupa Wydawnicza] Okładka niestety jest zła, ale historia w niej zawarta, dopracowana i szczerze mnie zaskoczyła.
Maas Sarah J. - Dwór cierni i róż [Uroboros] Było po prostu w porządku, nie jakoś wspaniale, ale miło było połknąć tę cegłę - książka znalazła już inną właścicielkę.
Evans Katy - Real [Papierowy Księżyc] Ta pozycja była słaba i ani trochę mnie nie pobudziła erotycznie. Słabizna nad słabiznami.
Dixen Victor - Fobos [Otwarte] Urzekła mnie ta historia i nie mogłam się od niej oderwać. Dziś premiera, a wy zdecydowanie powinniście ją przeczytać.
Carey Mike - Pandora [Otwarte] Całkiem nietuzinkowe spojrzenie na nasz przyszły świat. A zakończenie fenomenalne!

Coś tam sobie kupiłam


Cronin Justin - Przejście [Albatros] Nareszcie udało mi się zdobyć pierwszy tom w twardej oprawie. Pamiętacie jak mówiłam wam o tym, że jestem łowczynią promocji? A więc zakupiłam ją za 18 zł już z przesyłką.
Mead Richelle - Kroniki krwi [Nasza Księgarnia] Akademię wampirów przeczytałam dawno temu i znów ją kompletuję (został mi do znalezienia jeszcze jeden tom), ale nigdy jakoś nie przeczytałam Kronik krwi. Śmieszne, bo zakupiłam ją na stronie wydawnictwa, i ponoć miały być uszkodzone, a za dwa tomy wraz z przesyłką zapłaciłam 27 zł, a książki ani trochę nie są uszkodzone.
Mead Richelle - Złota Lilia [Nasza Księgarnia] jw.
Mafi Tahereh - Dotyk Julii. Trylogia [Otwarte] Polowałam na tę pozycje długo. Gdy tylko zobaczyłam, że Julka została wydana w jednym tomie, to wiedziałam, że muszę ją mieć, tylko cena mnie przerażała, później się okazało, że nakład w większości jest wykupiony, więc raczej nie mam szans na kupienie jej za niską cenę, ale czekałam cierpliwie. I tak, udało mi się ją kupić za 35 zł z przesyłką. Kto jest mistrzem? :)

Lubię wymiany


Gołkowski Michał - Komornik [Fabryka Słów] Słyszałam wiele dobrego, więc nie mogłam sobie tej pozycji odpuścić.
Muszyński Piotr - Gambit mocy [Oficynka] Niezbyt wiem o czym jest ta książka, bo przywędrowała do mnie z wymiany jako pewna niewiadoma, ale jest to pokaźna cegiełka i czuję, że może mi się spodobać.
Mead Richelle - Pocałunek cienia [Nasza Księgarnia] Może i jest zgięta na grzbiecie, ale i tak ją kocham :) Pozostał mi jeszcze jeden tom do uzbierania, może ktoś z was ma na zbyciu Przysięgę krwi?
Mead Richelle - Magia indygo [Nasza Księgarnia] Za jednym zamachem udało mi się zdobyć z wymiany trzy kolejne tomy Kronik krwi. Teraz tylko muszę znaleźć czas na ich przeczytanie.
Mead Richelle - Serce w płomieniach [Nasza Księgarnia] jw.
Mead Richelle - Srebrne cienie [Nasza Księgarnia] jw.
Armentrout Jennifer L. - Obsydian [Filia] Słyszałam o tej serii wiele dobrego, nareszcie udało mi się ją zdobyć z wymiany. Zobaczymy, czy mi się spodoba.