Patrzeć nie znaczy widzieć

A czy Ty potrafisz ujrzeć słowa?
Znajdź mnie

Konkurs! Wygraj: Dotyk Północy - Adelina TulińskaAutor:  Adriana Bączkiewicz     13:07:00    Etykiety:, 

Nareszcie dotarły do mnie patronackie egzemplarze Dotyku Północy Adeliny Tulińskiej, a wiecie co to oznacza? Konkurs! Nie przedłużam i mam nadzieję, że weźmiecie w nim udział:

Regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga: http://ujrzecslowa.pl, czyli Adriana.
2. Sponsorem nagród jest: Adelina Tulińska.
3. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zgłoszenie się w komentarzu i zawarcie w nim odpowiedzi na proste pytanie.
4. Konkurs trwa od 30.06.2016 roku do 07.07.2016 roku do godz. 23.59 i wyniki ogłoszę w ciągu 3 dni od daty zakończenia konkursu.
5. Nagrodą jest książka: Dotyk Północy - Adelina Tulińska
6. W konkursie może wziąć udział każdy.
7. Nagroda jest wysyłana wyłącznie na terenie Polski za pomocą poczty polskiej.
8. Zwycięzca ma 3 dni na wysłanie na mojego e-maila adresu do wysyłki książki, jeżeli tego nie zrobi, nastąpi ponowne wyłonienie zwycięzcy - chcę po prostu uniknąć tego, byście podawali wasze e-maile w eter :)
9. Pytanie dla was: W książce wszystko zaczyna się od niepokojącego snu. Proszę was zatem o opis waszego najgorszego/najlepszego/dziwnego - jakiegokolwiek snu, jaki kiedykolwiek wam się przyśnił. A jeżeli nie miewacie snów (zdarzają się takie osoby) to skorzystajcie z wyobraźni :). Zaskoczcie mnie


Wzór zgłoszenia:
Zgłaszam się!
Odpowiedź: 

10. Odpowiedź może przybrać każdą możliwą formę, nie liczy się długość, ale jakość - pamiętajcie! :)
11. Byłoby mi również miło, gdybyście udostępnili informację o konkursie, czy nawet polubili mój fanpage: [KLIK], albo dodali blog do obserwowanych, ale nie jest to obowiązkiem.

Adriana Bączkiewicz

Czasem optymistka, częściej zrzęda, zazwyczaj pesymistka, ale za to czytanie książek jest jej hobby. Wydaje się to dość błahe, ale nic na to nie poradzi. Na stronie na pewno znajdziecie recenzje pisane z serca, bo po co miałaby kłamać?