Papierowy książkoholik atakuje! #5


Jejku, naprawdę nastał kolejny miesiąc? Przecież to niemożliwe. Nie będę wam się tu znowu żalić, ale trzymam kciuki za wszystkich maturzystów - pamiętam jaki to był stres... 6 lat temu. Ja byłam pierwszym rocznikiem, który pisał obowiązkowo maturę z matematyki, ale dla mnie nie było to złe, tym bardziej, że sama z własnej woli zdawałam rozszerzenie z tego przedmiotu ;) Ale może niektórych z was uda mi się odstresować moimi nabytkami, chociaż z drugiej strony chyba nieładnie się chwalić, ale co mi tam:

Wydawnicze perełki

Długowski Łukasz - Mikrowyprawy w wielkim mieście [MUZA] Ta pozycja zaintrygowała mnie ze względu na to, że może nawet i w mojej metropolii odnajdę jakieś ciekawe miejsca? Kto wie...
Brown Pierce - Red Rising. Gwiazda Zaranna [Drageus] Smutno było się żegnać z tą pozycją, zdecydowanie wolałabym mieć tę serię jeszcze przed sobą.
Ćwiek Jakub - Grimm City. Wilk! [SQN] Książki Ćwieka biorę w ciemno, ponieważ uwielbiam jego styl a ta wydaje się wspaniałym kąskiem!
Liu Ken - Królowie Dary [SQN] Cudna oprawa i historia mnie również do niej przyciąga, mam nadzieję, że w weekend majowy się z nią uwinę i spędzę przy niej miłe, fantastyczne chwile.
Sheridan Mia - Stinger. Żądło namiętności [Septem] Nie czytam za dużo romansów, ale ten pomysł mnie ogromnie urzekł i zdecydowanie polecam.
Sheridan Mia - Calder. Narodziny odwagi [Septem] Premiera dopiero w czerwcu, ale coś czuję, że to będą świetne emocje!
Lewandowski Maciej - Splątanie [Videograf] Zaskoczyła mnie ta pozycja, była w odpowiedni sposób intrygująca, przerażająca i dość niecodzienna. Warta polecenia, a za niedługo przeczytacie wywiad z Autorem...
Bauer Wojciech - Pora chudych myszy [Videograf] Przywędrowały do mnie myszki do was na rozdanie, a wystarczyło się tylko zgłosić ;)
Połącz kropki. Niesamowite miejsca [MUZA] Ten format i tak nie zmieściłby się na tym zdjęciu, ale całkowicie inaczej spojrzałam na kreatywne zadania, bo w przypadku tej pozycji trzeba się trochę namęczyć.
Pollmer Udo - Kto nam podkłada świnię? [Znak Literanova] Mama mi ją ukradła i nie chciała oddać, więc i na zdjęcie się nie załapała. Jak jesteście ciekawi, czym nas w mediach mamią, to zdecydowanie musicie po nią sięgnąć.

Coś tam sobie kupiłam

Mróz Remigiusz - Przewieszenie [Filia] Nareszcie zakupiłam sobie drugi tom i chociaż po przeczytaniu wydaje się odrobinę słabsza od Ekspozycji, to nie mniej jednak czekam z niecierpliwością na Trawers.
Mead Richelle - W mocy ducha [Nasza Księgarnia] Tak, jak wam wspominałam w poprzednim miesiącu - nagle zapragnęłam znów wprowadzić do mojej biblioteczki książki Mead. Tak, wiem, że ciężko je dostać, ale jakoś niektóre tomy udało mi się zdobyć. Brakuje mi jeszcze trzeciego i czwartego i jakby ktoś miał na zbyciu, to wiecie gdzie mnie szukać :)
Mead Richelle - Ostatnie poświęcenie [Nasza Księgarnia] jw.
Sanderson Brandon - Stop prawa [Mag] Dwa tomy z tej serii już za mną, a że przezorny zawsze ubezpieczony, to postanowiłam zakupić kolejne dwa tomy, mogę bez przeszkód brnąć w trzecim tomie.
Sanderson Brandon - Cienie tożsamości [Mag] jw.


Nieskasyfikowane

Rajtner Ewa - Przeklęta laleczka [Jaguar] Wygrana w konkursie na profilu Autorki, za co z całego serca dziękuję. Jestem ciekawa tej pozycji.
Cherry Brittainy C. - Art & Soul [Filia] Udało mi się wymienić za tę pozycję, o której nadal jest głośno, mam nadzieję, że się nie zawiodę.
Mead Richelle - Akademia wampirów [Nasza Księgarnia] Pierwszy tom w tej ładniejszej oprawie jest mój, a to wszystko za sprawą wymiany.

A co do was przywędrowało ciekawego w kwietniu? Może polecicie jakąś pozycje na przyszłe zakupy? :)