Patrzeć nie znaczy widzieć

A czy Ty potrafisz ujrzeć słowa?
Znajdź mnie

Papierowy książkoholik atakuje! #5Autor:  Adriana Bączkiewicz     10:00:00    Etykiety: 

Jejku, naprawdę nastał kolejny miesiąc? Przecież to niemożliwe. Nie będę wam się tu znowu żalić, ale trzymam kciuki za wszystkich maturzystów - pamiętam jaki to był stres... 6 lat temu. Ja byłam pierwszym rocznikiem, który pisał obowiązkowo maturę z matematyki, ale dla mnie nie było to złe, tym bardziej, że sama z własnej woli zdawałam rozszerzenie z tego przedmiotu ;) Ale może niektórych z was uda mi się odstresować moimi nabytkami, chociaż z drugiej strony chyba nieładnie się chwalić, ale co mi tam:

Wydawnicze perełki

Długowski Łukasz - Mikrowyprawy w wielkim mieście [MUZA] Ta pozycja zaintrygowała mnie ze względu na to, że może nawet i w mojej metropolii odnajdę jakieś ciekawe miejsca? Kto wie...
Brown Pierce - Red Rising. Gwiazda Zaranna [Drageus] Smutno było się żegnać z tą pozycją, zdecydowanie wolałabym mieć tę serię jeszcze przed sobą.
Ćwiek Jakub - Grimm City. Wilk! [SQN] Książki Ćwieka biorę w ciemno, ponieważ uwielbiam jego styl a ta wydaje się wspaniałym kąskiem!
Liu Ken - Królowie Dary [SQN] Cudna oprawa i historia mnie również do niej przyciąga, mam nadzieję, że w weekend majowy się z nią uwinę i spędzę przy niej miłe, fantastyczne chwile.
Sheridan Mia - Stinger. Żądło namiętności [Septem] Nie czytam za dużo romansów, ale ten pomysł mnie ogromnie urzekł i zdecydowanie polecam.
Sheridan Mia - Calder. Narodziny odwagi [Septem] Premiera dopiero w czerwcu, ale coś czuję, że to będą świetne emocje!
Lewandowski Maciej - Splątanie [Videograf] Zaskoczyła mnie ta pozycja, była w odpowiedni sposób intrygująca, przerażająca i dość niecodzienna. Warta polecenia, a za niedługo przeczytacie wywiad z Autorem...
Bauer Wojciech - Pora chudych myszy [Videograf] Przywędrowały do mnie myszki do was na rozdanie, a wystarczyło się tylko zgłosić ;)
Połącz kropki. Niesamowite miejsca [MUZA] Ten format i tak nie zmieściłby się na tym zdjęciu, ale całkowicie inaczej spojrzałam na kreatywne zadania, bo w przypadku tej pozycji trzeba się trochę namęczyć.
Pollmer Udo - Kto nam podkłada świnię? [Znak Literanova] Mama mi ją ukradła i nie chciała oddać, więc i na zdjęcie się nie załapała. Jak jesteście ciekawi, czym nas w mediach mamią, to zdecydowanie musicie po nią sięgnąć.

Coś tam sobie kupiłam

Mróz Remigiusz - Przewieszenie [Filia] Nareszcie zakupiłam sobie drugi tom i chociaż po przeczytaniu wydaje się odrobinę słabsza od Ekspozycji, to nie mniej jednak czekam z niecierpliwością na Trawers.
Mead Richelle - W mocy ducha [Nasza Księgarnia] Tak, jak wam wspominałam w poprzednim miesiącu - nagle zapragnęłam znów wprowadzić do mojej biblioteczki książki Mead. Tak, wiem, że ciężko je dostać, ale jakoś niektóre tomy udało mi się zdobyć. Brakuje mi jeszcze trzeciego i czwartego i jakby ktoś miał na zbyciu, to wiecie gdzie mnie szukać :)
Mead Richelle - Ostatnie poświęcenie [Nasza Księgarnia] jw.
Sanderson Brandon - Stop prawa [Mag] Dwa tomy z tej serii już za mną, a że przezorny zawsze ubezpieczony, to postanowiłam zakupić kolejne dwa tomy, mogę bez przeszkód brnąć w trzecim tomie.
Sanderson Brandon - Cienie tożsamości [Mag] jw.


Nieskasyfikowane

Rajtner Ewa - Przeklęta laleczka [Jaguar] Wygrana w konkursie na profilu Autorki, za co z całego serca dziękuję. Jestem ciekawa tej pozycji.
Cherry Brittainy C. - Art & Soul [Filia] Udało mi się wymienić za tę pozycję, o której nadal jest głośno, mam nadzieję, że się nie zawiodę.
Mead Richelle - Akademia wampirów [Nasza Księgarnia] Pierwszy tom w tej ładniejszej oprawie jest mój, a to wszystko za sprawą wymiany.

A co do was przywędrowało ciekawego w kwietniu? Może polecicie jakąś pozycje na przyszłe zakupy? :)

Adriana Bączkiewicz

Czasem optymistka, częściej zrzęda, zazwyczaj pesymistka, ale za to czytanie książek jest jej hobby. Wydaje się to dość błahe, ale nic na to nie poradzi. Na stronie na pewno znajdziecie recenzje pisane z serca, bo po co miałaby kłamać?