Patrzeć nie znaczy widzieć

A czy Ty potrafisz ujrzeć słowa?
Znajdź mnie

Wygraj: Pora chudych myszy - Wojciech BauerAutor:  Adriana Bączkiewicz     10:00:00     

Kolejny miesiąc, to musi być kolejne rozdanie. Oczywiście czarne tło, jak i sama okładka zwiastują mroczne rejony i nie mylicie się w tym osądzie. Będzie mroczno i to w dodatku pod ziemią ;)

Mam tylko jedno zastrzeżenie: adres korespondencyjny musi być na terytorium Polski. I to wszystko. 

Forma zgłoszenia i treść zgłoszenia dowolna, ale zamieście w nim swój adres e-mail (w przypadku wygranej, to na was będzie ciążyć obowiązek skontaktowania się ze mną - ups, taki mały psikus ;))

Książkę na rozdanie zapewniło: Wydawnictwo Videograf

Ale jeżeli chcecie być na bieżąco z takimi rozdaniami, to zachęcam was do dodania bloga do obserwowanych, polubienia mojego Intagrama [KLIK], czy polubienia fanpage'a [KLIK]. A może nawet udostępnicie ten post gdzieś dalej? Jednak jest to tylko taka moja mała rada, żaden obowiązek (w końcu skąd będziecie wiedzieć, gdy pojawi się inne rozdanie?).

A jeżeli nie wiecie czy ta książka wam się spodoba to pędźcie do mojej recenzji (fragment poniżej was do niej przeniesie).


To do dzieła moi kochani i dajcie się porwać w świat mrocznej kopalni!

Adriana Bączkiewicz

Czasem optymistka, częściej zrzęda, zazwyczaj pesymistka, ale za to czytanie książek jest jej hobby. Wydaje się to dość błahe, ale nic na to nie poradzi. Na stronie na pewno znajdziecie recenzje pisane z serca, bo po co miałaby kłamać?