Papierowy książkoholik atakuje #4


Kolejne święta za nami, miesiąc przeminął raz dwa, a ja nawet nie wiem kiedy to wszystko się wydarzyło. To jest straszne, czy z każdym kolejnym rokiem czas będzie mijał coraz szybciej i zanim się spostrzegę, to już będę starą babuszką? Dobra, koniec dekadencji. W końcu zawędrowaliście tu by poznać moje nabytki z marca. A więc zapraszam:

Egzemplarze recenzenckie


Włosiński Jacek - Recykling [Warszawska Grupa Wydawnicza] Poniekąd dobry pomysł, ale wykonanie niestety nie powaliło na kolana.
Łokuciejewska Ewa - Prawdziwy koszmar [Warszawska Grupa Wydawnicza] Ta lektura mnie zaskoczyła i to pozytywnie. Takich książek więcej proszę!
Grinn Rupert - Twórcy [Warszawska Grupa Wydawnicza] Zawiodłam się na tej lekturze, a mogło być naprawdę dobrze.
Kacper Bębenek - Mannumiterra [Warszawska Grupa Wydawnicza] Drugie wydanie jednej z moich ukochanych książek. Wiecie, że możecie zgarnąć ją w rozdaniu o tu?: KLIK
Whaley John Corey - Chłopak, który stracił głowę [Otwarte] Dotarł do mnie finalny egzemplarz, a w nim moja rekomendacja! Cudna pozycja, czekajcie niecierpliwie na premierę (13.04)!
Reynard Sylvain - Raven [Akurat] Ten miesiąc był pełen zawodów. Wampiry może i ok, ale zdecydowanie recenzje innych nie oddają jej słabego charakteru.
Pollmer Udo - Kto nam podkłada świnię? [Znak Literanova] Przedpremierowa pozycja, którą właśnie czytam i bardzo mnie zaskakuje. Jest o wielu sprawach dotyczących żywienia, o których wam się nawet nie śniło. Recenzja już wkrótce.
Bauer Wojciech - Pora chudych myszy [Videograf] Właśnie ją czytam i przyznam, że jest ciekawie.
Rutkoski Marie - Zdrada [Feeria Young] Drugi tom i poniekąd się zawiodłam. Nie wiem czy to moja zła passa ostatnio, ale potrzeba mi jakiejś dobrej lektury.
Walton Leslye - Osobliwe i cudowne przypadki Avy Lavender [SQN] Ustawiam ją w szeregu dość pośrodku, ponieważ nie do końca mi się podobała, ale miała w sobie coś szczególnego.
Łukawski Jacek - Krew i stal [SQN] Jak na debiuty, to bardzo mocny start, ciekawe co będzie dalej.
Geheinheart Dan - Cała prawda [Bukowy Las] Nie powaliła mnie na kolana, ale była dość dobra. Ot tak na jeden wieczór.
Sheridan Mia - Bez słów [Otwarte] Nie pokochałam jej tak jak inni, ale zdecydowanie warto ją przeczytać.

Zdobycze prawie własne


Mead Richelle - W szponach mrozu [Nasza Księgarnia] Bo ze mną tak jest. Tę serię pokochałam chyba w 2012 roku, gdy jeszcze nie było o niej głośno. Później ją wymieniłam i postanowiłam do niej wrócić, tylko jak to zwykle ze mną bywa, muszę się obudzić wtedy, gdy nakład został wyczerpany. Może kiedyś, za 100 lat, znowu uda mi się ją uzbierać, w dość przystępnej cenie...
Doyle Arthur Conan - Pies Baskervillów [Aldo] Nareszcie mam cały cykl w tym wydaniu!
Sanderson Brandon - Stop prawa [MAG] Prezent świąteczny od Anety, którą serdecznie pozdrawiam. Może nie jest w nowej oprawie, ale przynajmniej będę mogła zachować ciągłość w czytaniu.
Sanderson Brandon - Studnia Wstąpienia [MAG] Tu mój chłopak, mnie mocno ukochał, i na dzień kobiet zamiast kwiatka, otrzymałam dwa kolejne tomy Sandersona. Pierwszym tomem długo się rozkoszowałam, ale teraz właśnie zabieram się za tom drugi.
Sanderson Brandon - Bohater Wieków [MAG] jw.
Bishop Anne - Srebrzyste wizje [Initium] Szkoda aż ją pokazywać. Tę pozycję przeczytałam dawno temu i teraz nadarzyła się okazja, by ją tanio kupić, jak się okazało, zużycie jej jest dość znaczne, no cóż. Muszę teraz cierpieć. O mocno używanych książkach na pewno za niedługo pojawi się pewien post...