Patrzeć nie znaczy widzieć

A czy Ty potrafisz ujrzeć słowa?
Znajdź mnie

Papierowy książkoholik atakuje #4Autor:  Adriana Bączkiewicz     10:00:00     

Kolejne święta za nami, miesiąc przeminął raz dwa, a ja nawet nie wiem kiedy to wszystko się wydarzyło. To jest straszne, czy z każdym kolejnym rokiem czas będzie mijał coraz szybciej i zanim się spostrzegę, to już będę starą babuszką? Dobra, koniec dekadencji. W końcu zawędrowaliście tu by poznać moje nabytki z marca. A więc zapraszam:

Egzemplarze recenzenckie


Włosiński Jacek - Recykling [Warszawska Grupa Wydawnicza] Poniekąd dobry pomysł, ale wykonanie niestety nie powaliło na kolana.
Łokuciejewska Ewa - Prawdziwy koszmar [Warszawska Grupa Wydawnicza] Ta lektura mnie zaskoczyła i to pozytywnie. Takich książek więcej proszę!
Grinn Rupert - Twórcy [Warszawska Grupa Wydawnicza] Zawiodłam się na tej lekturze, a mogło być naprawdę dobrze.
Kacper Bębenek - Mannumiterra [Warszawska Grupa Wydawnicza] Drugie wydanie jednej z moich ukochanych książek. Wiecie, że możecie zgarnąć ją w rozdaniu o tu?: KLIK
Whaley John Corey - Chłopak, który stracił głowę [Otwarte] Dotarł do mnie finalny egzemplarz, a w nim moja rekomendacja! Cudna pozycja, czekajcie niecierpliwie na premierę (13.04)!
Reynard Sylvain - Raven [Akurat] Ten miesiąc był pełen zawodów. Wampiry może i ok, ale zdecydowanie recenzje innych nie oddają jej słabego charakteru.
Pollmer Udo - Kto nam podkłada świnię? [Znak Literanova] Przedpremierowa pozycja, którą właśnie czytam i bardzo mnie zaskakuje. Jest o wielu sprawach dotyczących żywienia, o których wam się nawet nie śniło. Recenzja już wkrótce.
Bauer Wojciech - Pora chudych myszy [Videograf] Właśnie ją czytam i przyznam, że jest ciekawie.
Rutkoski Marie - Zdrada [Feeria Young] Drugi tom i poniekąd się zawiodłam. Nie wiem czy to moja zła passa ostatnio, ale potrzeba mi jakiejś dobrej lektury.
Walton Leslye - Osobliwe i cudowne przypadki Avy Lavender [SQN] Ustawiam ją w szeregu dość pośrodku, ponieważ nie do końca mi się podobała, ale miała w sobie coś szczególnego.
Łukawski Jacek - Krew i stal [SQN] Jak na debiuty, to bardzo mocny start, ciekawe co będzie dalej.
Geheinheart Dan - Cała prawda [Bukowy Las] Nie powaliła mnie na kolana, ale była dość dobra. Ot tak na jeden wieczór.
Sheridan Mia - Bez słów [Otwarte] Nie pokochałam jej tak jak inni, ale zdecydowanie warto ją przeczytać.

Zdobycze prawie własne


Mead Richelle - W szponach mrozu [Nasza Księgarnia] Bo ze mną tak jest. Tę serię pokochałam chyba w 2012 roku, gdy jeszcze nie było o niej głośno. Później ją wymieniłam i postanowiłam do niej wrócić, tylko jak to zwykle ze mną bywa, muszę się obudzić wtedy, gdy nakład został wyczerpany. Może kiedyś, za 100 lat, znowu uda mi się ją uzbierać, w dość przystępnej cenie...
Doyle Arthur Conan - Pies Baskervillów [Aldo] Nareszcie mam cały cykl w tym wydaniu!
Sanderson Brandon - Stop prawa [MAG] Prezent świąteczny od Anety, którą serdecznie pozdrawiam. Może nie jest w nowej oprawie, ale przynajmniej będę mogła zachować ciągłość w czytaniu.
Sanderson Brandon - Studnia Wstąpienia [MAG] Tu mój chłopak, mnie mocno ukochał, i na dzień kobiet zamiast kwiatka, otrzymałam dwa kolejne tomy Sandersona. Pierwszym tomem długo się rozkoszowałam, ale teraz właśnie zabieram się za tom drugi.
Sanderson Brandon - Bohater Wieków [MAG] jw.
Bishop Anne - Srebrzyste wizje [Initium] Szkoda aż ją pokazywać. Tę pozycję przeczytałam dawno temu i teraz nadarzyła się okazja, by ją tanio kupić, jak się okazało, zużycie jej jest dość znaczne, no cóż. Muszę teraz cierpieć. O mocno używanych książkach na pewno za niedługo pojawi się pewien post...

Adriana Bączkiewicz

Czasem optymistka, częściej zrzęda, zazwyczaj pesymistka, ale za to czytanie książek jest jej hobby. Wydaje się to dość błahe, ale nic na to nie poradzi. Na stronie na pewno znajdziecie recenzje pisane z serca, bo po co miałaby kłamać?