Nadszedł czas zmian - post informacyjny


Już na samym początku mogłabym się posłużyć cytatem Charlesa Bukowskiego :
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Jednak mam nadzieję, że u mnie zakończy się to na tygodniu, chociaż jeszcze mamy weekend w natarciu. Ale po kolei:

Przejście na własną domenę

Pewnego pięknego dnia postanowiłam zaszaleć w swoim życiu i przejść na własną domenę. Przecież tyle jest poradników, jak to zrobić, większość ludzi przechodzi przez ten proces problemowo (ponoć 99% osób nie napotkało problemów). Przezorny zawsze ubezpieczony, więc postanowiłam na samym początku stworzyć nową stronę, która od zawsze chodziła mi po głowie. W końcu książki to niejedyna moja pasja. Jak pomyślałam, tak też zrobiłam.

Wyszukanie szablonu, zakup i przejście na własną domenę, w tamtym przypadku, to był pikuś. Wszystko działało w ciągu chwili i było aż miło, serce się uradowało. Zachęcona tym sukcesem postanowiłam przenieść ujrzeć słowa. Jak tam się udało, to tutaj też będzie cud, miód, malina. Rzeczywistość jednak przywaliła mi mocnym sierpowym, a któryś z bożków internetowych zaśmiał mi się w twarz.

Jajko mądrzejsze od kury

Dwa dni mordowania, szukania rozwiązania problemów na nic się zdały. Nie chcę patrzeć w lustro, bo na pewno pojawiło się na mojej głowie dużo siwych włosów. Zrozpaczona, postanowiłam skorzystać z pomocy specjalisty, który na takich przenosinach się zna. I tu, moje ogromne podziękowania dla Arka z Weblove, który zrobił o wiele więcej, niż bym się tego spodziewała. To naprawdę dzięki niemu, oglądacie teraz tę stronę.

Jaka jest więc puenta całej tej historii? Nie tykajcie się czegoś, o czym nie macie zielonego pojęcia. Bo tak, w 99% przypadków, uda wam się to zrobić bez problemów, ale jeżeli będziecie mieli pecha tak jak ja i znajdziecie się w tym małym odsetku, to może być gorąco. Przestoje na stronie nie są dobrym rozwiązaniem, ale mam nadzieję, że teraz będzie wszystko super.

Co się zmieniło?


Oprócz tego, że patrzycie teraz na www.ujrzecslowa.pl, zamiast www.ujrzec-slowa.blogspot.com (nie martwcie się, jak wpiszecie drugi adres, to i tak was przeniesie, ale warto już wpisywać adres z domeną pl), możecie również do mnie napisać e-mail na: kontakt@ujrzecslowa.pl

Z przeniesieniem komentarzy w disqus może być trochę problemów (gdzieniegdzie się jeszcze nie przeniosły), ale disqus ma 24h na dokonanie zmian, więc mam nadzieję, że i w tym przypadku, po upłynięciu tego czasu wszystko będzie dobrze.

Zatem, nie zwlekajcie z przenosinami na własną domenę, jeżeli wiążecie ze swoją stroną dłuższą część życia. Nie są to wielkie pieniądze. Skorzystajcie z pomocy specjalistów, którzy się na tym znają, a nawet, powiedzą wam o milionie innych rzeczy, o których nie mieliście w ogóle pojęcia.

A teraz czas na moją reklamę: tak jak wspomniałam, jest również druga strona, która będzie o wszystkim i niczym, to będą przemyślenia, jakie możecie znaleźć w cyklu Riana rozmyśla, jednak o książkach nie znajdziecie tam za wiele informacji. Teraz możecie przeczytać tam moją twórczość własną, a tytuł tej twórczości to: Królewna Śnieżka XXI wieku.

Myśl Przewodnia

Dziękuję, że ze mną jesteście, i że będziecie nadal :)

Mam nadzieję, że pojawią wam się informację o nowych postach w bloggerze, katalogach i blogrollach, a jeżeli nie, to poczekamy, zobaczymy ;)