Patrzeć nie znaczy widzieć

A czy Ty potrafisz ujrzeć słowa?
Znajdź mnie

Riana rozmyśla: Zapowiedzi, na które czekamAutor:  Adriana Bączkiewicz     10:00:00    Etykiety: 

Dziś przychodzę do was z luźnym postem, by ukazać wam, na jakie zapowiedzi, będę polować w najbliższym czasie. Przyznam, trochę tego jest, ale to przecież nie żadna nowość. Wydawnictwa zasypują nas różnymi pozycjami - ja nie narzekam na taki stan rzeczy :) 


Brown Pierce - Red Rising. Gwiazda zaranna [Drageus 20 kwiecień] Trzecia część Red Rising nie może mnie ominąć. Pokochałam tę serię od pierwszego przeczytania.
Gryglik Marcin - Chwile ostateczne [Videograf 30 marzec] Ta pozycja mnie bardzo intryguje ze względu na fantastyczne i mrożące krew w żyłach wątki.
Rutkoski Marie - Niezwyciężona. Zbrodnia [Feeria Young 17 marzec] Drugi tom to mój must have, pierwszy ogromnie mi się podobał.
Evans Katy - Real [Papierowy księżyc 9 marzec] Jejku ile to ja już się nasłuchałam o tej pozycji, mam nadzieję, że rozpali mnie do czerwoności.
Howey Hugh - Silos [Papierowy księżyc 9 marzec] Ponowne wydanie tej serii mnie elektryzuje, ponieważ jakoś zawsze o niej zapominałam, ale nigdy więcej.
Shusterman Neal - Podzieleni [Papierowy księżyc 16 marzec] Również ponowne wydanie, może wreszcie się do niej przekonam?


Kristof Jay - Bratobójca [Uroboros 16 marzec] Pierwszy tom leży sobie na półce i czeka, a skoro wychodzi drugi tom z tak piękną okładką, to zdecydowanie muszę ją przeczytać.
Maas Sarah J. - Dwór cierni i róż [Uroboros 27 kwiecień] Maas to chyba już marka sama w sobie. Nie mogę się jej doczekać.
Groff Lauren - Fatum i Furia [Znak 16 marzec] Zaintrygował mnie opis, okładka również. 
Gameinhart Dan - Cała prawda [Bukowy Las 2 marzec] Mam nadzieję, że sobie trochę przy niej popłaczę, albo przynajmniej się wzruszę.
Sheridan Mia - Bez słów [Otwarte 30 marca] Ta zapowiedź mnie elektryzuje, a w dodatku już zabrałam się za jej czytanie i przepadłam! Przedsprzedaż tu: KLIK
Whaley John Corey - Chłopak, który stracił głowę [Otwarte kwiecień] Macie na co czekać, to przejmująca historia pełna humoru, ale również i smutku. Recenzja już wkrótce.


Armentrout Jennifer L. - Dark Elements. Ognisty pocałunek [Filia 9 marzec] Nie czytałam jeszcze nic tej autorki, ale na taki pocałunek jestem w stanie się skusić.
Cherry Brittainy C. - Art & Soul [Filia 16 marzec] Już sama okładka mnie kusi i woła mnie do siebie. Na pewno ją przeczytam.
Mróz Remigiusz - Trawers [Filia 18 maj] Tu chyba nie trzeba nic dodawać. Przewieszenia jeszcze nie przeczytałam, ale na pewno to nadrobię.
Mróz Remigiusz - Rewizja [Czwarta strona 30 marzec] Zobaczymy co tam ciekawego Remi wymyślił.
Hilary Sarah - W obcej skórze [Czwarta strona 27 kwiecień] Ponoć najlepszy kryminał roku 2015. Zobaczymy co z tego wyniknie.
Motyl Marta - Odcienie czerwieni [Edipresse Książki 2 marzec] Kontrowersyjna książka, więc jestem na tak.
Hoover Coleen - Ugly Love [Otwarte kwiecień] Okładki jeszcze nie ma, ale skoro to Hoover, to muszę ją przeczytać.
Edit: Okładka już jest, Ami w komentarzach ją zaprezentowała :)

A wy na co czekacie?

Adriana Bączkiewicz

Czasem optymistka, częściej zrzęda, zazwyczaj pesymistka, ale za to czytanie książek jest jej hobby. Wydaje się to dość błahe, ale nic na to nie poradzi. Na stronie na pewno znajdziecie recenzje pisane z serca, bo po co miałaby kłamać?