Riana rozmyśla: Zapowiedzi, na które czekam


Dziś przychodzę do was z luźnym postem, by ukazać wam, na jakie zapowiedzi, będę polować w najbliższym czasie. Przyznam, trochę tego jest, ale to przecież nie żadna nowość. Wydawnictwa zasypują nas różnymi pozycjami - ja nie narzekam na taki stan rzeczy :) 


Brown Pierce - Red Rising. Gwiazda zaranna [Drageus 20 kwiecień] Trzecia część Red Rising nie może mnie ominąć. Pokochałam tę serię od pierwszego przeczytania.
Gryglik Marcin - Chwile ostateczne [Videograf 30 marzec] Ta pozycja mnie bardzo intryguje ze względu na fantastyczne i mrożące krew w żyłach wątki.
Rutkoski Marie - Niezwyciężona. Zbrodnia [Feeria Young 17 marzec] Drugi tom to mój must have, pierwszy ogromnie mi się podobał.
Evans Katy - Real [Papierowy księżyc 9 marzec] Jejku ile to ja już się nasłuchałam o tej pozycji, mam nadzieję, że rozpali mnie do czerwoności.
Howey Hugh - Silos [Papierowy księżyc 9 marzec] Ponowne wydanie tej serii mnie elektryzuje, ponieważ jakoś zawsze o niej zapominałam, ale nigdy więcej.
Shusterman Neal - Podzieleni [Papierowy księżyc 16 marzec] Również ponowne wydanie, może wreszcie się do niej przekonam?


Kristof Jay - Bratobójca [Uroboros 16 marzec] Pierwszy tom leży sobie na półce i czeka, a skoro wychodzi drugi tom z tak piękną okładką, to zdecydowanie muszę ją przeczytać.
Maas Sarah J. - Dwór cierni i róż [Uroboros 27 kwiecień] Maas to chyba już marka sama w sobie. Nie mogę się jej doczekać.
Groff Lauren - Fatum i Furia [Znak 16 marzec] Zaintrygował mnie opis, okładka również. 
Gameinhart Dan - Cała prawda [Bukowy Las 2 marzec] Mam nadzieję, że sobie trochę przy niej popłaczę, albo przynajmniej się wzruszę.
Sheridan Mia - Bez słów [Otwarte 30 marca] Ta zapowiedź mnie elektryzuje, a w dodatku już zabrałam się za jej czytanie i przepadłam! Przedsprzedaż tu: KLIK
Whaley John Corey - Chłopak, który stracił głowę [Otwarte kwiecień] Macie na co czekać, to przejmująca historia pełna humoru, ale również i smutku. Recenzja już wkrótce.


Armentrout Jennifer L. - Dark Elements. Ognisty pocałunek [Filia 9 marzec] Nie czytałam jeszcze nic tej autorki, ale na taki pocałunek jestem w stanie się skusić.
Cherry Brittainy C. - Art & Soul [Filia 16 marzec] Już sama okładka mnie kusi i woła mnie do siebie. Na pewno ją przeczytam.
Mróz Remigiusz - Trawers [Filia 18 maj] Tu chyba nie trzeba nic dodawać. Przewieszenia jeszcze nie przeczytałam, ale na pewno to nadrobię.
Mróz Remigiusz - Rewizja [Czwarta strona 30 marzec] Zobaczymy co tam ciekawego Remi wymyślił.
Hilary Sarah - W obcej skórze [Czwarta strona 27 kwiecień] Ponoć najlepszy kryminał roku 2015. Zobaczymy co z tego wyniknie.
Motyl Marta - Odcienie czerwieni [Edipresse Książki 2 marzec] Kontrowersyjna książka, więc jestem na tak.
Hoover Coleen - Ugly Love [Otwarte kwiecień] Okładki jeszcze nie ma, ale skoro to Hoover, to muszę ją przeczytać.
Edit: Okładka już jest, Ami w komentarzach ją zaprezentowała :)

A wy na co czekacie?