Patrzeć nie znaczy widzieć

A czy Ty potrafisz ujrzeć słowa?
Znajdź mnie

Papierowy Książkoholik Atakuje! #3Autor:  Adriana Bączkiewicz     10:00:00    Etykiety: 

Już mamy marzec. To jest niemożliwe, wręcz przerażające - czas ucieka mi przez palce tak szybko, że można zwariować. Zastosuję tutaj trochę prywaty na sam początek:

Imam się ostatnio wielu rzeczy, bardzo dużo zmieniam i działam w sferach mojego bloga. Wnikliwe oko dostrzeże zmiany, ale wiadomo jak to bywa, czasem trzeba coś uzewnętrznić. A więc:
- w zakładce Alfabetyczny spis recenzji, macie teraz możliwość wyszukiwania recenzji za pomocą jednego kliknięcia, które przeniesie was na konkretną literkę alfabetu,
- gdy klikniecie na zakładkę Wywiady, ukażą wam się nowe grafiki, by wygląd był przejrzysty i czytelny.
- Papierowy Książkoholik Atakuje, jak i Riana Rozmyśla uzyskały nowe grafiki, mam nadzieję czytelniejsze, ale zarówno zmieniłam odrobinę logo, które znajdziecie u góry (dopiero teraz zauważyłam, że książka była przezroczysta, a to przecież niemożliwe ;))
- bawię się szablonem, a raczej tworzę coś nowego, ale to raczej dalszy oddalony termin, bo dostosowuje go w każdym milimetrze, ale zmiany nie będą ogromne,
- tworzę nowy projekt zakładek, tym razem będą to zakładki... nie, nie zdradzę wam, ale na pewno gdy projekt i wykonanie będzie idealnie, to zorganizuję konkurs, takie zakładki każdy z was będzie chciał mieć,
- w ostatnim miesiącu pojawiły się nowe współprace, patronaty i rekomendacje, ale o niektórych dowiecie się w najbliższym czasie.

Dobra, koniec ględzenia i tak wiem, że chcecie zobaczyć co do mnie przywędrowało w lutym:

Egzemplarze recenzenckie cz.I

Mars Emma - Hotel. Pokój nr 1 [Erotica] Dawno nie czytałam żadnego erotyku, ale ten był naprawdę bardzo dobry. Przyjemność sama w sobie.
Mortka Marcin - Ostatnia saga [Uroboros] Tu zaliczyłam niestety potknięcie, ale i tak jestem pełna podziwu dla kunsztu Autora. Tu pamiętajcie o konkursie! KLIK
Armstrong K.L., Marr M.A. - Wilki Lokiego [Wilga] Do mitologii nordyckiej nigdy nie byłam przekonana, a tu proszę takie zdziwienie.
Paver Michelle - Bogowie i Wojownicy. Grobowiec Krokodyla [Wilga] Przypadkowy dodatek w paczce, ale niestety zaczynać czytać serię od czwartego tomu jest dość trudno.
Elsberg Mark - Zero [WAB] Przerażająca wizja inwigilacji społeczeństwa za pomocą technologii. Strzeżcie się.

Egzemplarze recenzenckie cz.II
Cosway L.H. - Sześć serc [Filia] Nie wiedziałam, że to będzie aż tak dobra pozycja. Świetny romans z magią w tle.
Oliver Lauren - Panika [Otwarte] Niezbyt podobała mi się seria Delirium, ale za to Panika już tak. Tak, to za niedługo będzie egzemplarz któregoś z was. Pamiętajcie o konkursie! KLIK
Scott Victoria - Kamień i sól [IUVI] Drugi tom serii i to naprawdę dobrej i niezwykłej serii. Pokochałam ją od samego początku.
Meyer Stephanie - Życie i śmierć [Dolnośląskie] Sentyment, ale również wielkie zaskoczenie. Warto było wsiąknąć w świat wampirów ponownie.
Basiura Bartłomiej - Waga [Videograf] Każda książka Bartka to miłe zaskoczenie, osobiście uważam, że Waga jest odrobinę słabsza od poprzedniej serii, ale i tak warto ją przeczytać.
Kaufman Amie, Spooner Meagan - W ramionach gwiazd [Otwarte] Brak jej na zdjęciu, bo otrzymałam e-booka. Cóż to była za historia! Za mało słów by opisać zachwyt.
Whaley John Corey - Chłopak, który stracił głowę [Otwarte] Kolejny e-book, i również jestem mile zaskoczona tą książką. Recenzja pojawi się dopiero w połowie marca, a premiera już w kwietniu - macie na co czekać ;)
Marcin Brzostowski - Złote spinki Jeffreya Banksa [e-bookowo] Recenzja już za parę dni, świetna komedia gangsterska!

Wymiana
Shwartz Gesa - Grim. Dziedzictwo światła [Jaguar] Nareszcie mam komplet serii, więc trzeba zobaczyć, czy seria jest warta mojej uwagi.
Grant Michael - Posłaniec strachu [Jaguar] Słyszałam o niej wiele złego, ale i dobrego. Muszę się sama przekonać, czy mi się spodoba.

Jak widzicie, w tym miesiącu pohamowałam swoje żądze, by sobie coś kupić. Jestem z siebie dumna, bo nie wiem jak to zrobiłam.

Adriana Bączkiewicz

Czasem optymistka, częściej zrzęda, zazwyczaj pesymistka, ale za to czytanie książek jest jej hobby. Wydaje się to dość błahe, ale nic na to nie poradzi. Na stronie na pewno znajdziecie recenzje pisane z serca, bo po co miałaby kłamać?