Papierowy Książkoholik Atakuje! #3


Już mamy marzec. To jest niemożliwe, wręcz przerażające - czas ucieka mi przez palce tak szybko, że można zwariować. Zastosuję tutaj trochę prywaty na sam początek:

Imam się ostatnio wielu rzeczy, bardzo dużo zmieniam i działam w sferach mojego bloga. Wnikliwe oko dostrzeże zmiany, ale wiadomo jak to bywa, czasem trzeba coś uzewnętrznić. A więc:
- w zakładce Alfabetyczny spis recenzji, macie teraz możliwość wyszukiwania recenzji za pomocą jednego kliknięcia, które przeniesie was na konkretną literkę alfabetu,
- gdy klikniecie na zakładkę Wywiady, ukażą wam się nowe grafiki, by wygląd był przejrzysty i czytelny.
- Papierowy Książkoholik Atakuje, jak i Riana Rozmyśla uzyskały nowe grafiki, mam nadzieję czytelniejsze, ale zarówno zmieniłam odrobinę logo, które znajdziecie u góry (dopiero teraz zauważyłam, że książka była przezroczysta, a to przecież niemożliwe ;))
- bawię się szablonem, a raczej tworzę coś nowego, ale to raczej dalszy oddalony termin, bo dostosowuje go w każdym milimetrze, ale zmiany nie będą ogromne,
- tworzę nowy projekt zakładek, tym razem będą to zakładki... nie, nie zdradzę wam, ale na pewno gdy projekt i wykonanie będzie idealnie, to zorganizuję konkurs, takie zakładki każdy z was będzie chciał mieć,
- w ostatnim miesiącu pojawiły się nowe współprace, patronaty i rekomendacje, ale o niektórych dowiecie się w najbliższym czasie.

Dobra, koniec ględzenia i tak wiem, że chcecie zobaczyć co do mnie przywędrowało w lutym:

Egzemplarze recenzenckie cz.I

Mars Emma - Hotel. Pokój nr 1 [Erotica] Dawno nie czytałam żadnego erotyku, ale ten był naprawdę bardzo dobry. Przyjemność sama w sobie.
Mortka Marcin - Ostatnia saga [Uroboros] Tu zaliczyłam niestety potknięcie, ale i tak jestem pełna podziwu dla kunsztu Autora. Tu pamiętajcie o konkursie! KLIK
Armstrong K.L., Marr M.A. - Wilki Lokiego [Wilga] Do mitologii nordyckiej nigdy nie byłam przekonana, a tu proszę takie zdziwienie.
Paver Michelle - Bogowie i Wojownicy. Grobowiec Krokodyla [Wilga] Przypadkowy dodatek w paczce, ale niestety zaczynać czytać serię od czwartego tomu jest dość trudno.
Elsberg Mark - Zero [WAB] Przerażająca wizja inwigilacji społeczeństwa za pomocą technologii. Strzeżcie się.

Egzemplarze recenzenckie cz.II
Cosway L.H. - Sześć serc [Filia] Nie wiedziałam, że to będzie aż tak dobra pozycja. Świetny romans z magią w tle.
Oliver Lauren - Panika [Otwarte] Niezbyt podobała mi się seria Delirium, ale za to Panika już tak. Tak, to za niedługo będzie egzemplarz któregoś z was. Pamiętajcie o konkursie! KLIK
Scott Victoria - Kamień i sól [IUVI] Drugi tom serii i to naprawdę dobrej i niezwykłej serii. Pokochałam ją od samego początku.
Meyer Stephanie - Życie i śmierć [Dolnośląskie] Sentyment, ale również wielkie zaskoczenie. Warto było wsiąknąć w świat wampirów ponownie.
Basiura Bartłomiej - Waga [Videograf] Każda książka Bartka to miłe zaskoczenie, osobiście uważam, że Waga jest odrobinę słabsza od poprzedniej serii, ale i tak warto ją przeczytać.
Kaufman Amie, Spooner Meagan - W ramionach gwiazd [Otwarte] Brak jej na zdjęciu, bo otrzymałam e-booka. Cóż to była za historia! Za mało słów by opisać zachwyt.
Whaley John Corey - Chłopak, który stracił głowę [Otwarte] Kolejny e-book, i również jestem mile zaskoczona tą książką. Recenzja pojawi się dopiero w połowie marca, a premiera już w kwietniu - macie na co czekać ;)
Marcin Brzostowski - Złote spinki Jeffreya Banksa [e-bookowo] Recenzja już za parę dni, świetna komedia gangsterska!

Wymiana
Shwartz Gesa - Grim. Dziedzictwo światła [Jaguar] Nareszcie mam komplet serii, więc trzeba zobaczyć, czy seria jest warta mojej uwagi.
Grant Michael - Posłaniec strachu [Jaguar] Słyszałam o niej wiele złego, ale i dobrego. Muszę się sama przekonać, czy mi się spodoba.

Jak widzicie, w tym miesiącu pohamowałam swoje żądze, by sobie coś kupić. Jestem z siebie dumna, bo nie wiem jak to zrobiłam.