Riana rozmyśla: Zapowiedzi noworoczne, na które czekam!


Kurczaki, za parę dni przywitamy nowy rok, ale nie ma się co zamartwiać, w końcu wydawcy przygotowują dla nas tak smaczne kąski, że aż ślinka cieknie:


Złe dziewczyny nie umierają - Katie Alender [Feeria Young 13 styczeń] Duchy? Biorę w ciemno!
Kuracja samobójców - Suzanne Young [Feeria Young 13 styczeńJuż nie mogę się doczekać, aż druga część Programu trafi w moje ręce.
Armada - Ernest Cline [Feeria Young 13 styczeńO Player one słyszałam, ale dlatego, że jest to dziś biały kruk, którego nie da się zdobyć, to jeszcze się z nim nie zapoznałam. Jednak ogólnie uwielbiam sci-fi, więc zobaczymy co tu się będzie ciekawego działo.
Pustka - J. D. Horn [Feeria Young 11 luty] Trzeci i ostatni tom o Wiedźmach z Savannah, chyba nie muszę jej reklamować?
Zbrodnia. Niezwyciężona 2 - Marie Rutkoski [Feeria Young 16 marzec] Nic dodać nic ująć, ponieważ pierwsza część Niezwyciężonej mnie pochłonęła.
Parabellum. Głębia osobliwości - Remigiusz Mróz [Czwarta Strona 13 styczeńChociaż Parabellum nie należy do moich faworytów, to jednak jestem ciekawa jak historia się zakończy.


Żniwa zła - Robert Galbraith [Wydawnictwo Dolnośląskie 15 styczeń] Właśnie rozpoczęłam czytać pierwszą część, a wiadomo, to Rowling w kryminalnym wydaniu, więc dla mnie pozycja obowiązkowa.
Życie i śmierć - Stephenie Meyer [Wydawnictwo Dolnośląskie 3 luty] Nic dodać nic ująć, jako fanka (może nie jakaś ogromna, ale nadal fanka) bardzo chętnie przekonam się o tej pozycji.
Nick i Norah. Playlista dla dwojga - Rachel Cohn,  David Levithan [Bukowy Las 3 lutyTa Playlista w tytule trochę mnie drażni (nie wiem jak ma się to do marketingu - w końcu parę miesięcy temu Feeria Young wydała: Playlist for the dead), ale nie mniej jednak jestem jej ciekawa.
Tu i teraz - Ann Brashares [Ya! 13 styczeń] Tutaj nawet nie zwracam uwagi na opis. Okładka sama mnie do siebie przyciąga.
Szaleństwo - Susan Vaught [Ya! 3 lutyjw.
Pacjent - Juan Jurado-Gomez [Sonia Draga 13 styczeńLubię mroczne historie.


Chwile Ostateczne - Marcin Gryglik [Videograf 10 luty] Groza połączona z fantastyką to coś dla mnie.
Pora chudych myszy - Wojciech Bauer [Videograf luty] Kopalnie i mroczna historia spod ziemi? Biorę w ciemno.
Splątanie - Maciej Lewandowski [Videograf luty] Pierwsza część cyklu powieści kryminalno-okultystycznych - oooo, brzmi ciekawie :)
Stop prawa - Brandon Sanderson [MAG 13 styczeń] Nie muszę chyba Sandersona przedstawiać. Kolejne części chcę i już.
Cienie tożsamości - Brandon Sanderson [MAG 3 luty] jw.
Przewieszenie - Remigiusz Mróz [Filia 13 styczeń] Komisarzu Forst, chcę Cię poznać tu i teraz!


Porwana pieśniarka - Danielle L. Jensen [Galeria Książki 13 styczeńTrolle i czarownice. Więcej dodawać nie muszę.
Magonia - Maria Dahvana Headley [Galeria Książki 3 luty] Za granicą jest o niej głośno, pozostaje więc poczekać cierpliwie do lutego.
Passenger - Alexandra Bracken [Otwarte styczeń?] Mroczne umysły jakoś mnie do siebie nie przekonały, ale odległe czasy? Czemu nie.
Panika - Lauren Oliver [Otwarte 3 luty] Delirium nie podobało mi się jakoś ogromnie, ale i tak chętnie Panikę przeczytam.
Zombie.pl - Robert Cichowlas, Łukasz Radecki [Zysk i S-ka 15 luty] Ten duet uwielbiam, a zombie to tylko dodatkowy smaczek.

A wy na co czekacie?