Patrzeć nie znaczy widzieć

A czy Ty potrafisz ujrzeć słowa?
Znajdź mnie

Riana rozmyśla: Zapowiedzi noworoczne, na które czekam!Autor:  Adriana Bączkiewicz     09:30:00    Etykiety: 

Kurczaki, za parę dni przywitamy nowy rok, ale nie ma się co zamartwiać, w końcu wydawcy przygotowują dla nas tak smaczne kąski, że aż ślinka cieknie:


Złe dziewczyny nie umierają - Katie Alender [Feeria Young 13 styczeń] Duchy? Biorę w ciemno!
Kuracja samobójców - Suzanne Young [Feeria Young 13 styczeńJuż nie mogę się doczekać, aż druga część Programu trafi w moje ręce.
Armada - Ernest Cline [Feeria Young 13 styczeńO Player one słyszałam, ale dlatego, że jest to dziś biały kruk, którego nie da się zdobyć, to jeszcze się z nim nie zapoznałam. Jednak ogólnie uwielbiam sci-fi, więc zobaczymy co tu się będzie ciekawego działo.
Pustka - J. D. Horn [Feeria Young 11 luty] Trzeci i ostatni tom o Wiedźmach z Savannah, chyba nie muszę jej reklamować?
Zbrodnia. Niezwyciężona 2 - Marie Rutkoski [Feeria Young 16 marzec] Nic dodać nic ująć, ponieważ pierwsza część Niezwyciężonej mnie pochłonęła.
Parabellum. Głębia osobliwości - Remigiusz Mróz [Czwarta Strona 13 styczeńChociaż Parabellum nie należy do moich faworytów, to jednak jestem ciekawa jak historia się zakończy.


Żniwa zła - Robert Galbraith [Wydawnictwo Dolnośląskie 15 styczeń] Właśnie rozpoczęłam czytać pierwszą część, a wiadomo, to Rowling w kryminalnym wydaniu, więc dla mnie pozycja obowiązkowa.
Życie i śmierć - Stephenie Meyer [Wydawnictwo Dolnośląskie 3 luty] Nic dodać nic ująć, jako fanka (może nie jakaś ogromna, ale nadal fanka) bardzo chętnie przekonam się o tej pozycji.
Nick i Norah. Playlista dla dwojga - Rachel Cohn,  David Levithan [Bukowy Las 3 lutyTa Playlista w tytule trochę mnie drażni (nie wiem jak ma się to do marketingu - w końcu parę miesięcy temu Feeria Young wydała: Playlist for the dead), ale nie mniej jednak jestem jej ciekawa.
Tu i teraz - Ann Brashares [Ya! 13 styczeń] Tutaj nawet nie zwracam uwagi na opis. Okładka sama mnie do siebie przyciąga.
Szaleństwo - Susan Vaught [Ya! 3 lutyjw.
Pacjent - Juan Jurado-Gomez [Sonia Draga 13 styczeńLubię mroczne historie.


Chwile Ostateczne - Marcin Gryglik [Videograf 10 luty] Groza połączona z fantastyką to coś dla mnie.
Pora chudych myszy - Wojciech Bauer [Videograf luty] Kopalnie i mroczna historia spod ziemi? Biorę w ciemno.
Splątanie - Maciej Lewandowski [Videograf luty] Pierwsza część cyklu powieści kryminalno-okultystycznych - oooo, brzmi ciekawie :)
Stop prawa - Brandon Sanderson [MAG 13 styczeń] Nie muszę chyba Sandersona przedstawiać. Kolejne części chcę i już.
Cienie tożsamości - Brandon Sanderson [MAG 3 luty] jw.
Przewieszenie - Remigiusz Mróz [Filia 13 styczeń] Komisarzu Forst, chcę Cię poznać tu i teraz!


Porwana pieśniarka - Danielle L. Jensen [Galeria Książki 13 styczeńTrolle i czarownice. Więcej dodawać nie muszę.
Magonia - Maria Dahvana Headley [Galeria Książki 3 luty] Za granicą jest o niej głośno, pozostaje więc poczekać cierpliwie do lutego.
Passenger - Alexandra Bracken [Otwarte styczeń?] Mroczne umysły jakoś mnie do siebie nie przekonały, ale odległe czasy? Czemu nie.
Panika - Lauren Oliver [Otwarte 3 luty] Delirium nie podobało mi się jakoś ogromnie, ale i tak chętnie Panikę przeczytam.
Zombie.pl - Robert Cichowlas, Łukasz Radecki [Zysk i S-ka 15 luty] Ten duet uwielbiam, a zombie to tylko dodatkowy smaczek.

A wy na co czekacie?

Adriana Bączkiewicz

Czasem optymistka, częściej zrzęda, zazwyczaj pesymistka, ale za to czytanie książek jest jej hobby. Wydaje się to dość błahe, ale nic na to nie poradzi. Na stronie na pewno znajdziecie recenzje pisane z serca, bo po co miałaby kłamać?