Patrzeć nie znaczy widzieć

A czy Ty potrafisz ujrzeć słowa?
Znajdź mnie

Wyniki konkursu z Red rising!Autor:  Adriana Bączkiewicz     16:08:00    Etykiety: 

Wiecie jak to bywa w konkursach, ktoś musi wygrać, a tak naprawdę wybór tym razem był bardzo trudny. Porzuciłam już konkursy, gdzie o wygranej decyduje los, ale wcale nie jest teraz łatwiej. W końcu trzeba tylko przeczytać Wasze odpowiedzi, wybrać tę najlepszą... Taa, tylko właśnie każdy z Was w moim mniemaniu powinien wygrać. Nie przedłużam:

Pakiet dwóch tomów Red Rising wygrywa:


Lecz nie zapominajmy o zakładkach, które obiecałam! W tym przypadku e-mail informujący o powiedzmy nagrodzie pocieszenia w postaci zakładek otrzymują:

Martha Oakiss
_ CrUzOn _
bookworm
Patrycja Waniek
Dziewczyna z książkami
Ania K
Marcelina L.
Czarny Kruk

Tak, postanowiłam nagrodzić więcej odpowiedzi, jak i rodzynka, który jako jedyny chciał zawalczyć jedynie o zakładki ;) E-mail zaraz się skonstruuje ;)

Ostatecznie: wasze wizje świata są przerażające i z wieloma waszymi wypowiedziami się zgadzam. Nie wiem co to będą za czasy w przyszłości, ale nie wiem czy takiej przyszłości chciałabym dożyć. 

Adriana Bączkiewicz

Czasem optymistka, częściej zrzęda, zazwyczaj pesymistka, ale za to czytanie książek jest jej hobby. Wydaje się to dość błahe, ale nic na to nie poradzi. Na stronie na pewno znajdziecie recenzje pisane z serca, bo po co miałaby kłamać?